2733
2739
عنوان

درددل

203 بازدید | 28 پست

احساس پوچی میکنم اصلا به هیچ یک از آرزوهام نرسیدم اون همه زحمت بکش درس بخوان و اینا الان خانه دار شو از زن بودن حالم به هم میخوره تدریس میکردم که با این کرونا فعلان کلاس ندارم بچه بودم ارزو داشتم دکتر مهندس بشم بعدا تلاش کردم خودم اموزشگاه بزنم که گفتن سی سال به بالا مجوز میدیم دلم برای ارزوهام سوخت دلم برای خودم سوخت دوست پاشتم با مردی ازدواج میکردم که مثل کوه پشتم باشه عین رمانها ولی اونم نشد 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما به چیزی تبد یل می شوید که بیشتر وقت ها بهش فکر میکنید آرزوی تو دستور توست...............

پس چرا من به هیچ کدوم نرسیدم حتی هنوزم تو خیالاتم به ارزوهام میرسم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2738

سلام گلم اول اینکه داشته هات رو شکر کت و ازشون لذت ببر

راستیتش بزرگترین ارزوی منم اینه بتونم ازدواج کنم و فرزند های خیلی خوبی پرورش بدم و بتونم جوزه رو ادامه بدم 

لازم نیست عزیز همه پزشک و مهندس باشن خانه دار بودن هم خودش یه شغله 

زن بودن خودش یه افتخاره خودت رو زندگیت رو دوست داشته باش گلم تا یه روزی پشیمون نشی

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
سلام گلم اول اینکه داشته هات رو شکر کت و ازشون لذت ببر راستیتش بزرگترین ارزوی منم اینه بتونم ازدواج ...

مرسی گلم انشالله به ارزوت برسی همسر خوبی نصیبت شه فدات و مامان شی 

خودتو سرگرم کن ادم به هرچیزی فکر کنه جذبش میشه سعی کن حتی اگه خیلی کم اوردی افکار مثبتی داشته ...

میسی باشه عزیزم

مرسی گلم انشالله به ارزوت برسی همسر خوبی نصیبت شه فدات و مامان شی 

خواهش میکنم عزیزم ان شاءالله همه مخصوصا شما به ارزوتون برسید و خوشبخت بشید  

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
رشتتون چیه؟ فوق لیسانس دارید؟

لیسانس علوم تربیتی دانشجوی فوق لیسانس رشته دبیری زبان انگلیسی

2706