2733
2734
عنوان

کی دلش گرفته ؟ کی حاجت داره ؟ کی خسته س؟ بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 46 پست
هیچی ب کارش ادامه میده و بازم منو خورد میکنه جلو اونا...

هی...ایشالله خدا کمکت کنه..حاجتتو بگیری برا منم دعا کن مشکلم حل شه..واست صلوات فرستادم..میخای یه چیزی نذر کن که کارت درست شه..به هرچی اعتقاد داری..ولی مردا هر چند وقت یبار میزنه به سرشون.قلقشو پیدا کن کارتو پیش ببر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دلم گرفته ، بیقرارم نمیدونم چیکار کنم دعا میکنم‌ولی مشکلم هنوووز حل نشده

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
2738

واااای من که الان دوباره جواب ازمایش منفیم رو گرفتم منم دعا کنید بچه ها خدا دعاتون رو قبول میکنه دعامنید به زودی مادرشم،، دعامیکنم براهمتون حاجت روا شید الان میخوام نماز بخونم براهمتون دعامیکنم🙏🏻

خداياشكرت،برا سلامتيه فندقم صلوات بفرستيدچون من به دعاهايه شمادوستانم ايمان دارم اجرتون باخدا😍خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         
واااای من که الان دوباره جواب ازمایش منفیم رو گرفتم منم دعا کنید بچه ها خدا دعاتون رو قبول میکنه دعا ...

اخی عزیزم.چشم انتظاری خیلی بده.استرس نداشته باش.استرس مانع بارداریه.انشالا ماه بعد حتما مامان میشی.همش انرژیشو بده.شده ی جوراب واس نی نی بخر.همش انرژی بده.عشقم شبها ذکر استغفرالله خیلی خوبه واس بچه دار شدن.واست صلوات میفرستم

2706