2733
2739
عنوان

لطفا بیاین :‌استخدامی عجیب.

150 بازدید | 13 پست

چن ماه پیش تو دیوار یه اگهی استخدامی دیدم که نوشته بود نیاز به یه خانم خیلی زرنگ دارم  بعد من پیام دادم بهش و بهم گفت یه خانمیو دوس داره و میخواد از ازدواج با بقیه منصرفش کنه تا ی وقت مناسب خودش بره خواستگاریش و از من خواست که مثلا برم با اون خانمه دوست بشم و نذارم با کسی ازدواج کنه. منم قبول کردم  و بعد ادرس پیج اون خانمو که تو نی نی سایتم عضو بود بهم داد منم اومدم باش دوست شدم ولی خب زیاد نشد صحبت کنیم و فک کنم اون خانمه اشتباهی بود. تا اینکه اقاهه یه ماه به من حقوق دادو دیگه پیگیر نشد و هر چی پیامش دادم دیگه جوابمو نداد تا اینکه بعد یه ماه جواب داد که  میخواد با یکی دیگه عقد کنه  و کلا منصرف شده . ب نظر شما یکم عجیب نبود و از طرفی من به اون خانمه گفتم یه کم جا خورد و  دوستیمونو کنسل کرد در صورتی که من کار خاصی ام نکردم.
تا حالا چنین تجربه ای داشتین ؟ 

😂😂😐چه عجیب

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند داد بهت؟😂

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
پنج تومن برا یه ماه. 

شت.😖😐چ خوش شانس

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738
حالا من تو  دیوار آگهی کار میدیدم میگفتن عکس بده،قدت چنده ،خوشگلی؟ دیگه بیخیال شدم کلا😂😂😂😂

وا چیکار به قیافه وو. قد دارن  اونا معلومه هدفشون استخدام نبوده.