2733
2739

تاحالا از تجربیات کسایی که رفتن کما و برگشتن شنیدین؟

کلا راجب مرگ چی میدونین و چقدر به بهشت و جهنم اعتقاد دارین؟بنظرتون بهشت و جهنم همیناییه که تو ذهنمون کردن یانه

چرا مرگ حالا

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی دوس دارم بدونم بعداز مردن چی میشه آیار روحم بقیه رو میبینه آیا وقتی خاک شدم ومیان سرمزارم میبینمشون صداشدن رو میشنوم؟؟؟ آیا وقتی روحم میره پیش خدا یا برزخ مردهامو میبینم؟؟؟ یکی که اطلاعی داره بگه خیلی دوس دارم بفهمم

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2738
نمیدونم😐

من میترسممممممم واقعا از مرگ دوس دارم قبل مرگم یکی اعضا خانوادم رفته باشه تا وقتی عجلم اومد به امید دیدن اون برم

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

بالاخره میفهمیم دیگه. فکر میکنم شبیه حس برگشتن به خونه باشه ، احساس خوبی داره. 

مادربزرگم شب قبل از مرگش چیزیش نبود من پیشش بود تو خونه خودش. از چند وقت پیشش شروع کرده بود وسایلاشو بسته بندی کرده بود، انگار میخاد اسباب کشی کنه یا بره سفر. حتی خریدم نمیکرد میگفت تو یخچال میمونه یه وقت دیگه نباشم ..... الاهی نور به قبرش بباره . میگفت انگار مسافرم یه شوقی دارم .شاید میخام برم مشهد همین روزا .....

نزدیک اذان صبح فوت کرد....مطمعنم خوشحال بود از رفتن

خب هرچی میدونی بگو لطفا شاید چیزایی که من شنیدم با شما فرق داشته باشه

عزیزم کاربریم دوست دارم بخدا الان بگم میان منومیترکونن شایدخیلیامخالف باشن. 

همون که گناه کنیم جهنمیم وکارخوب بهشتی. 😁

از کجا معلوم ببینیمشون

چ میدونم ولی لاقل دوس دارممممم یکی باشه به امیدش برم

2706