2737
2739

من هلیکو باکتری دارم عددش ۳۵ حالا بعد از مصرف داروها بازم حالت تهوع و دلپیچه و کم اشتها و کاهش وزن شدید پیدا کردم دوره درمان این بیماری چقدره؟ااصلا درمان داره؟دکتر بهم گفته باید بری اندوسکوپی ولی من تو این اوضاع کرونایی میترسم اگه دکتر خوب میشناسید معرفی کنید تورو خدا خسته شدم ۵ ماهه اینطوری شدم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

براي من ١٠سال پيش ٣٦بود دارو ها و پرهيزاتش و رعايت كردم خوب شدم خيلي به اعصاب بستگي داره 

الان فقط سير و پياز خام بخورم اذيتم ميكنه در كل خوب شدم 

خدا سلامتي بده دكتر صديق تنكابني  رو الان رفته كانادا

چقدر طول کشید درمانتون؟شما علائمت چی بود؟تورو خدا راهنمایی کن دوستم

بخدا یادم نیست

خیلی سال پیش بود ولی یه دوره دارو خوردم خوب شد

دکتر مسعودی

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
2738

وا چیز ترسناکی که نیس با دوتا انتی بیوتیک حل میشه

باید بری دکتر گوارش برات بویسه فکر میکنم مترونیدازول و اموکسی سیلین و قرص زغال

چن روز میخوری و خلاص

چرا انقد ترسیدی؟

💏"You & me 💕make a wonderful "We

حتما برو آندوسکوپی دیدم که‌میگم نترسیا ولی بدتر شدن چون نرفتن یا دیر رفتن کلونوسکوپی هم برو 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگرخدارا نشناسیم دعاهم کنیم مستجاب نمی شود چون خدا را نشناختیم

شما بعد از مصرف داروها باید دوباره تست بدین که هلیکوباکتر از بین رفته یا نه چون در بعضی موارد نیاز به داروهای قوی تری هست .. بعد اگه هلیکوباکتر از بین رفته باشه حتما باید آندوسکوپی هم بشین ..کاهش وزن یه هشدار هست

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
2706