2737
2734
عنوان

پاشید بیاید اینجا عکس بازی باز دوباره از هرچیزی ک فک میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 154 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آرمی های عزیز بلاکین همو پیدا کنیم    

وی  

ارمی نیستم

ولی کیپاپ رو میدوستم

اهنگای بی تی اسم گوش میدم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2728
مامانم بافته😍

من همش میخوام این مدل بافت مو رو یاد بگیرم نمیتونم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
وی     ارمی نیستم ولی کیپاپ رو میدوستم اهنگای بی تی اسم گوش میدم

اهاخوبه ک طرفدار وی هستی   ، خوشحال شدم واقعا ، چه خوب ، اهنکاشون واااااقعا فوق العاده ان ، 31 همین ماه آلبوم جدید به اسم دینامیت منتشر میکنن ، ارز الان استرس دارم ببینم چجوریه اهنگشون  

2738
همیین الان از تو فر دراوردم خنک بشه ببینم چیکارش کنم

چ پفی کرده چیکار کردی ؟ 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸
اینم من و عشقم🥰 دعا کنید بهم برسیم

واااای من عاشق دست مردونه مممم 😂😂😍😍

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸
منم میخوام😥 طرز تهیه شو میگی؟؟

عزیزم تایپ کنم میفرستم

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 
خودت درست کردی؟؟ نوش جون عزیزم😍

اره عزیزم 

ممنون😘

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 
منم میخوام😥 طرز تهیه شو میگی؟؟

طرزتهیه شیرینی دانمارکی

کرم میانی: دو سوم لیوان شکر - ۶قاشق غذاخوری آرد قنادی را باهم مخلوط کرده و یک لیوان شیر را کم کم اضافه میکنیم و خوب هم میزنیم تا صاف و یکدست بشه ،روی حرارت میگذاریم و مدام هم میزنیم تا ته نگیرد،بعد از غلیظ شدن ،نوک قاشق وانیل و ۲ قاشق غذاخوری کره. و از روی حرارت برمیداریم. و روی مواد را با دمکنی میپوشانیم تا رویه نبندد. ( من مواد رو دوبرابر میکنم که اختیاریه😊)

خمیر :شیر ولرم نصف لیوان + یک و نیم قاشق غذاخوری خمیرمایه+ یک قاشق غذاخوری شکر را خوب مخلوط میکنیم و رویش را پوشانده و ۱۵ دقیقه بهش استراحت میدیم تا حسابی پف کنه و به عبارتی عمل بیاد.
یک عدد تخم مرغ کامل  به اضافه ی یک عدد سفیده( زرده تخم مرغ دومی را برای رومال شیرینی کنار میگذاریم) را توی مواد خمیرمایه اضافه،۳قاشق غ شکر+یک قاشق چایخوری وانیل+نصف لیوان روغن+کمی نمک+۳قاشق غ زعفران دمکرده را به مواد بالا اضافه و مخلوط میکنیم ،آردقنادی الک شده را کم کم به مواد اضافه میکنیم تا خمیر نرم و لطیفی بدست آید. رویش را میپوشانیم و یک ساعت استراحت میدیم.
بعد این مدت،پف خمیرراگرفته و به شکل موردنظر شیرینی را پهن و روی خمیر کرم رو میزنیم. و بعد پیچیدن،نیم ساعت دیگر استراحت.

برای رومال:زرده تخم مرغ +سه چهار قاشق  زعفران

2706