2752
2734
عنوان

خانمایی ک با خانواده شوهر قطع رابطه کردین بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 33 پست
تو میوه فروشی کار میکنه لباساش کثیف میشه ولی کثیفیه لباساشو با یه دنیا عوض نمیکنم خیلی واسم ارزشمنده ...

موفق باشن😉شوهر منم مکانیک😁هرکی میبینه میگه چی میکشی از دستش بخاطر لباساش🤣🤣ولی خداییش ارزشش داره به لباس بیکاری

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید..😍😍یه آذرماهی مهربون 🤪😋😋
موفق باشن😉شوهر منم مکانیک😁هرکی میبینه میگه چی میکشی از دستش بخاطر لباساش🤣🤣ولی خداییش ارزشش داره ...

شوهر منم مکانیکه همش روغنی و اینا تو گرما آچار داغ برمیداره تابستون تو سرما آچار یخ بیچارا

😘برای سلامتی تو راهیم یه صلوات بفرستید مرسی😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا ب مادرم گفتم اینا رو از تل بهش بگم میگه نه میره ب بقیه نشون میده تلفنی بهش بگو .گفتم میدونم تلفنی بحقمون ب نتیجه نمیرسه و باز دعوامون میشه اما اون میگه نه فقط تلفنی باید بگی.گفتم اینا رو بگم و بگم این شرایط منه.اگه قبول داری دنبال خونه بگرد اگه قبول نداری بزار معطل نشیم و جدا شیم.بنظر شما کار درست چیه؟

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم
2731

بقیه شو گزاشتم توروخدا بیاین نظر بدین

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم
بنظرمن تلفنی بگو 

بهتره؟ میدونم بازم دعوامون میشع و فراموشکاره نصف حرفامو یادش میره.گفتم از تل بگم ک بتونه بخونه و روش فکر کنه

منم ک شاخ درآورده بودم گفتم باشه الان میام ب مادرت میگم ک بفهمی همینا رو گفتم رفتم پایین ک مادرشوهرم ...

چقد راحت زندگی بقیه رو بهم میزنن

مادرشوهرت دختر نداره؟؟؟

خانواده شوهر رو هیچوقت نمی شه گذاشت کنار من نزدیک یکساله نمی رم خونشون ولی همسرم میره و پسرم هم گاهی ...

الهی.

میدونم بازم دخالتشون قطع نمیشه ولی بهتر از اینه که تو ی ساختمون باشم باهاشون با ورودی مشترک!

چقد راحت زندگی بقیه رو بهم میزنن مادرشوهرت دختر نداره؟؟؟

چرا داره.۱۰ ساله ازدواج کرده بچه دار نمیشه شوهرشم تک پسره ولی بس که اینها ارازل و اوباشن میترسن دخترشونو طلاق بدن

چرا داره.۱۰ ساله ازدواج کرده بچه دار نمیشه شوهرشم تک پسره ولی بس که اینها ارازل و اوباشن میترسن دختر ...

بنده‌خدا شوهرش

اونم گیر کرده...تقاص کارای مادرش

دخترش پس میده

الهی. میدونم بازم دخالتشون قطع نمیشه ولی بهتر از اینه که تو ی ساختمون باشم باهاشون با ورودی مشترک!

حتی اگه قرار شد برگردی حرفا تو بنویس امضا کنن چونکه دیگه حرمت‌ها شکسته دیگه ارزش نداره، نری هر روز با شوهرت بحث داری بری هم که اونا دلشون باهات صاف نمی شه واقعا خیلی سخته اگه خانواده شوهر باهات چپ بیوفتن 

مشاوره برو ببین چی میگه خیلی خوبه  اگه گفت بگو بگو اگه گفت نه نگو

اگه اینها رو قبول کنه پیش مشاور هم میریم.بنظر شما قبول میکنه؟

حتی اگه قرار شد برگردی حرفا تو بنویس امضا کنن چونکه دیگه حرمت‌ها شکسته دیگه ارزش نداره، نری هر روز ب ...

آره میدونم ولی خیلی وقته چپ افتادن خیلی بهم تشر و ... میزدن بخاطر خونه داری بدم.در حالیکه من اون زمان دیگه همه چیزو جبران کرده بودم.از اولم منو نمیخواستن شوهرم ب زور خودش با من ازدواج کرد من از خیلی حرفا و رفتاراشون گذشت کردم ولی دیگه تلمبار شده بود رو دلم