2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از پشت گوشی صدای عصبانیتتو شنیدم😶 خودتو ناراحت نکن حذف میکنه

اخه چندبار همش گفتم عیب نداره امروز از ساعت 3منتظرم پاک شه الان دیدم نه خیر .تاپیکای بعد منو حذف کرده ها فقط تاپیک من مونده😐

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2728
در روز فقط ۱تاپیک وپاک میکنه  اگربیشترباشه نه

عزیزمن منم روزی یه دونه میزارم میگم که همونم حذف نمیکنه!

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
اخه چندبار همش گفتم عیب نداره امروز از ساعت 3منتظرم پاک شه الان دیدم نه خیر .تاپیکای بعد منو حذف کرد ...

لینک بذار بچه ها گزارش بزنن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
به درک 😂

😂 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
ن من یه بار سه تا گذاستم همشو حذف کرد

منم اینکارو کردم یه بار ساعت ۱۰/۳۰ یه بار ظهر و یه بار ساعت ۳ حذف کرده سه تا تاپیکمو 

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
شورشو دراوردن دیگه اه

تازه گزینه حذف ب کاربر  نمیده برا تاپیک 😑

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
2706