2737
2734
لینک بده برات گزارش بزنیم 

زیاد گزارش بزنین هم کاربریم میترکه یه بار به خاطر همین ترکیدم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از پشت گوشی صدای عصبانیتتو شنیدم😶

خودتو ناراحت نکن حذف میکنه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731
بار چهارمه بخداا.یه بار به نی نی یار 5گفتم گفت بهش میگه بازم حذف نکرد.هرروز میام لینک میدم یکی درمیو ...

در روز فقط ۱تاپیک وپاک میکنه 

اگربیشترباشه نه 

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
الان باید چهار تا تاپیک پاک کنه برات

الان چند وقته لینک میزارم پاک نمیکنه.امروز ساعت 3گذاشتم هنوز پاک نشده .دفعه 4 منم اعصابم به هم ریخت

2740
الان سکته می کنی به جهنم که پاک نمیشه..

اخه همش میگن حذف تاپیک حذف تاپیک اینم از این.گزارشم بزنن کاربری میترکه خب پس ما چیکارکنیم

میگن روزی یه تاپیک حذف میشه فقط

منم روزی یدونه میزارم میگم این دفعه 4که تاپیکمو حذف نمیکنه

خدارحمتت کنه ادم خوبی بودی فاااتحه👆

.شورشو دراوردن

اگه قراره به خاطر حرف حق بترکم همون بهتر

ترکیدنت مبارک😐😂✋

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
روزی یه دونه حذف میشه کرد فقط😐

منم روزس یه دونه میزارم!میگم بار چهارمه که حذف نمیکنههه

منم روزس یه دونه میزارم!میگم بار چهارمه که حذف نمیکنههه

نمیدونم دیگه ولی یکم کم کاری میکنن میدونم

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2706