2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

میگم ولی شما ها لطفا امتحان نکنید شاید براتون ضرر داشته باشه. 

من الان ۴ روزه قرص گلوریا دارم مصرف میکنم ۳ کیلو لاغر شدم. 🙄🙄🙄

خودمم تعجب کردم. البته در کنارش ورزش و رژیم مخصوص هم دارم.

آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔3 بار تعلیق کاربریم کردید.آخه به کدامین گناه؟؟؟😔😔کاش.............................. باز یه چی بگم باز هنوز نیومده تعلیق میکنید باز.😔😔😔😔😔😔                 لطفا دیگه یکم مراعات کنید.😚😚😚😚😚

من سی کیلو کم کردم خودم بدون دکتر و داروهای گیاهی از نظر من اینا همش چرته...بخور ولی کم ...اصل لاغری آینه ک تو بتونی معده خودتو کوچیک کنی ...وقتی معده کوچیک بشه مطمئن باش لاغر میشی ...من خودم تجربش کردم 

اللهم عجل لولیک الفرج  
کالری شماری مانکن

کالری شماری چجوریه میشه یکم توصیح بدین برام؟ 

زندگی دیروزی ها مثل امروزی ها نبود... ادعا نبود چشم و هم چشمی نبود👁️👀من بیشتر و تو کمتر نبود📈📉تولدت مبارک و کیک و شمع نبود🎉🎂کادوی گرون قیمت و سالگرد ازدواج نبود🎁💍حتی "دوستت دارم" هم نبود💘؛ یه شناسنامه بود که ثابت میکرد کی مال کیه📕عالی نبود، قشنگ نبود، حتی بیشترش اندوه بود🖤؛ قدیم تر ها بوداشون کم و نبوداشون زیاد بود🙎🏻‍♀️اما یه چیزی بود که زندگیشون دوام داشت گذشت بود🤝دادگاهشون خونشون بود🏠قاضیشون دلشون بود❤️و حکمشون صبر🙏... ما چقدر صبوریم؟؟؟ مایی که همه چیز داریم...؟! 
2706