2733
2739
عنوان

زن داداش عوضی 😠😠😠

853 بازدید | 55 پست

خانما 😕داداشم به عنوان مهریه یه خونه داد به زنش .و طلاق گرفتن ..حالا مستاجر زنگ زده به داداشم که 

میخام بلند شم میشه پول منو بدین .

داداشمم بش گفته خونه مال من نیس دادم ب خانمم .زنگ بزن ب خودش .

مساجر زنگ زده به زن داداش عفریته .اونم گفته شما پولتو برو از آقای فلانی بگیر(منظورش داداشمه)🤤🤤

به من ربطی نداره .

مشگل اینجاس که قرار داد دو سال پیش امضا کرده 

.و اینا که مشگل داشتن باهم دیگه سراغ خونه نرفتن.

خلاصه داداشم ب عنوان مهریه خونه رو داد بهش.

اینا ب کنار .زمانی کهدادگاهی داشتن پول قرعه کشی داشتن .اون خانم صاحاب قرعه کشی پول رو ریخت به حساب زن داداشم .با اینکه میدونس اینا در حال جدایی هستن ..

حالا خانمه زنگ میزنه ب داداشم .داداشمم‌گفت اولن که من گفتم قسدی پرداخت نمیکنم و دارم جدا میشم از خانمم.بعدشم شما ریختی به حساب اون .چیزی ب حساب من نریختی.

ینی خانم .نه پول مستاجر میخاد بده نه پول قرعه کشی😕.

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قسطی

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

میخات زرنگ بازی دربیاره ازش بگیرین...یا خیلی داره میسوزه بخاطر طلاق میخات طلافی کنه؟

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
خب شماهم ندین صاحبخونه اونه پای اون گیره قسطارو هم ک ب کسی ک پولشو داده ازاون بگیره :)

داداشمم گفت برو شکایت کن .پولی به حساب من نیومده 

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 
2740

چقدر موذی و زرنگه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

خب پول مستاجر رو داداشت باید بده ، اون از مستاجر پول گرفته

قرعه کشی رو ولی حق داره داداشت وقتی پولی نگرفته نباید قسطی هم بده

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بهش بگین 👍بیا

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
2706