2737
2739

ینی مخم داره میترکه از دست شما و اونایی که میگن حالا مگه چی شده یه کادو بوده دیگه شما ببینین چی میشه.....

باباجان مسئله اصن کادو ها نیست مسئله یک درخواسته که این خانم از همسرش داشته و داداش شما بهش توجهی نکرده

واقعا دیدن کادوها اهمیتی نداره ولی بنظر من آدم تو همین موقعیتای کوچیک و معمولیه که طرف مقابلشو میشناسه....

میگید داداشم از دهنش در رفته یا توی رودربایستی گیر کرده باید بگم متاسفانه عذر بدتر از گناهه

بعدم میگید فقط به مامانم گفته کاری به اینم  ندارم که الان کل خانوادتون خبر دارن فقط یه چیزی میگم و تمام مادر آدم یا اقدس خانم همسایه جفتشون خارج از دایره روابط یک جفت زن و شوهرن...

زندگی شاید آن لبخندی است که دریغش کردیم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداشم نباید میزاشت ما که نمیدونستیم نامزدش بهش گفته نزاره ما ببینیم 

حالام فزاتشم شما بزرگترا میتونید برید خونشون از دلش در بیارید یعنی فقط مامانت بگه مثلا داشته با ذوق یه جریانی رو تعریف میکرده اینم وسطش از زبونش در رفته

اره داداشم م از دهنش در رفته به مامانم گفته 

مادر ت هم از دهنش در رفته ب شما گفته

مسیله اینحاست ک نباید از دهن کسب در میرفته

چطوری برادرت با مادرت موقع کادو کردن خیلی صمیمی نیست

اما موقع امار دادن صمیمی شدن😁

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2728
نمیدونه ما فهمیدیم فکر میکنه فقط مامانم فهمیده که لباس ا رو خودش کادو کرده  ولی زن داداش د ...

اوه 

پس همه دیدن و همه ریزترین مسایلشون رو میدونن

داداش گرامیتون حتی قهرشون رو هم همه جا پرکرده

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
ولی خدای قهر کردن رویا بچگونه نیست؟ 

قهر که هیچی باید از بیخ و بن این وصلت رو بهم بزنه با این سماجتی که شما دارید تا اونو به نحوی مقصر اعلام کنید

چه سر بریده داشته چه لباس وقتی بین خودشون قرار بر نگفتن بوده و گفته اونم با اینهمه تاکید یعنی.....

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

شما با این دیدگاهتون کار رو خرابتر میکنید بشنید خارج از گود تا رویا ببینه نامزدش چند مرده حلاجه

اینا باید به شناخت کامل از هم برسن اصلا معیارشون برای ازدواج با هم چی بوده از لحاظ اخلاقی با هم مچ هستن یا نه 

دخالت نکنید تا معلوم شه از پس اولین مسیله زندگیشون برمیان یا نه؟

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

من اگه خواهر شوهرم بخواد بره چیزی جایی تعریف کنه یا تاپیک بزنه از وسط به به دو تکه نا متقارن تقسیمه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2738
مادر ت هم از دهنش در رفته ب شما گفته مسیله اینحاست ک نباید از دهن کسب در میرفته چطوری برادرت با ما ...

الانم خواهر دادماد احتمالا از دهنش پریده اینجا تعریف میکنه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

واااا خب بنده خدا حق داره قهر کنه چرا داداشت اومده گفته 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

دیگه کادو کردن صمیمیت میخواست . شما هم موقع کادو کردن حس خواهریتون گل میکرد ن موقع دعوا . 

بیچاره دختره دلم براش سوخت . خودش برای خودش کادو خریده خودش کادو کرده تحویل داده باز نتونستین قشنگ تحویلش بدین 

یاد کادوی شب یلدای خودم افتادم . خانواده ی همسر خسیس تشریف دارن با پول خودم النگو خریدم دادم ب همسرم ک شب یلدا اینو بیارید . شب یلدا اومدن فقط میوه اوردن و خبری از کادو نشد . بعد رفتنشون از همسرم پرسیدم النگو چی شد ؟ گفت مادرم نزاشت بیارمش گفت عید نوروز میبریم براش 

یاد کادوی شب یلدای خودم افتادم . خانواده ی همسر خسیس تشریف دارن با پول خودم النگو خریدم دادم ب همسرم ...

خوب چکار کردی

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2706