2737
2734
خوب چکار کردی

هیچی حال روحیم خیلی خیلی بد شد . الانم حالم از مادرشوهرم و خواهرشوهرام بهم میخوره چندین بار اینکارو تکرار کردن از سر خساست و بی تفاوتی . ادم هرومی هستم ولی چنان کینه ای ب دلم نشسته ک اصلا هرکاری میکنم نمیتونم فراموش کنم 

هیچی حال روحیم خیلی خیلی بد شد . الانم حالم از مادرشوهرم و خواهرشوهرام بهم میخوره چندین بار اینکارو ...

عزیزم بهشون بگو عقد بودی نه نامزد

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی آشتی کردن؟

اینکه شما نمی‌دونستن نباید ببینید و باز کردین مسئله‌ای نیست خب نمی‌دونستین. اما اینکه داداشت این قضیه رو به مامانت گفته، مامانت هم به شما گفتن و زنداداشت عمدا یا سهوا به گوش عروس رسونده مسئله‌اس. 

وقتی یه زن از شوهرش می‌خواد یه موضوعی خصوصی بینشون بمونه باید بمونه. 

اما دیگه کاریه که شده، شما هم به داداشتون بتوپید که تو اشتباه کردی و نباید اینکارو بکنی. ایشالله که حل می‌شه. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
اسی آشتی کردن؟ اینکه شما نمی‌دونستن نباید ببینید و باز کردین مسئله‌ای نیست خب نمی‌دونستین. اما اینک ...

اره بابا آشتی کردن

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2728