2733
2739
کار شما اشتباه بوده علاوه بر اینکه چیزی رو که تاکید کرده ندونید فهمدید  هم پاشدین کادو هارو با ...

عزیزم ما که نمیدونستیم نامزدش بهش گفته نزاره ما ببینیم 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
این کار داداشت زشت بوده من به شخصه میگم شاید تو زندگی دختره چیزی به داداشت بگه شما نفهمید اما اومد گ ...

داداشم نباید میزاشت ما که نمیدونستیم نامزدش بهش گفته نزاره ما ببینیم 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میخاد گربرو دمه حجله بکشه که دیگ داداشت هیچی به شماها نگه  ای خدا ماهم بودیم بی سیاست و ساده ت ...

حالا خوبه سه نفر پشت منو گرفتین

بقیه کلا طرف نامزد داداشمو میگیرن

خوب راست میگه قابل اعتماد نیست دیگه وقتی قسمش داده نگو یا نشون نده راحت زیر قول یا قسمش زده معلومه ق ...

خوب شاید تو رودربایستی گیر کرده

اخه زن داداش دیگهم همش میگفت نگا کنیم

2728
حق کااااملا با زن داداشتونه. به هررردلیلی دوست نداشته لباسهایی که خریدن و خودش کادو کرده رو شما بیا ...

ما که نمیدونستیم نامزدش بهش گفته نزاره ما ببینیم 

داداشم م شاید تو رودربایستی گیر کرده بود اخه زن داداش دیگهم همش میگفت نگا کنیم 

من تا صفحه دو خوندم  فقط فهمیدم علاوه بر اینکه داداشتون ک مقصره  شما هم خیلی ادم جالبی ه ...

حالا نظر شما چیه 

اخه مشخصه حق با توعه گلم اینا هرچی میخان بگن چون خودشون از اون عروس سلیطه هان🤣

جدی میگی

2738
حالا خوبه سه نفر پشت منو گرفتین بقیه کلا طرف نامزد داداشمو میگیرن

چون حق با ایشونه.الان که درجریانید چی شده بازهم حق رو به داداشتون میدین😑ماها همه خانومیم باید هم رو بیستر درک  کنیم بگین بردارتون با یه شاخه گل برن خونه نامزدشون و بهشون توضیح بدن و عذرخواهی کنن

اگر نگران رابطشون هستین اینکارو انجام بدین

چون حق با ایشونه.الان که درجریانید چی شده بازهم حق رو به داداشتون میدین😑ماها همه خانومیم باید هم رو ...

نامزدش خیلی مغروره میدونم آشتی نمیکنه 

خوب شاید تو رودربایستی گیر کرده اخه زن داداش دیگهم همش میگفت نگا کنیم

شاید زن داداشه دیگه تون یا هر کس دیگه خیلی کارا دلش بخواد بکنه تو زندگی مرد و زنش فرقی نمیکنه باید اول حرف همسر براشون حجت باشه وقتی بقول خودتون ده بار قسمش داده نگو و نامزدش به هر دلیلی که مهم نیست گفته معلومه این اقا درک درستی از زندگی مشترک نداره

ومتاسفانه اطرافیانش هم اینو یادش ندادن

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
نامزدش خیلی مغروره میدونم آشتی نمیکنه 

اشکال نداره باید نازش را بخرید.زن و شوهرن بین حودشون حل میکنن شما فقط داداشتونو با گل راهی کنید خونه نامزدش.از دلش دربیاره هیج دختری دوست نداره همین اول کار حرفش تا این حد سبک شمرده بشه

اشکال نداره باید نازش را بخرید.زن و شوهرن بین حودشون حل میکنن شما فقط داداشتونو با گل راهی کنید خونه ...

بنظر من که باید کات کنند رویا خانم بشدت پایبند به اصول زندگی مشترکن و آقا و خانوادش هنوز میگن حالا مگه چی شده چند تا لباس بوده دیگه

مگه اینکه آقا بفهمه مشکل از کجاس و درستش کنه که بعیده

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
2706