2733
2734
حالا نظر شما چیه 

اوله زندگیشه و اصن شاید خواسته با این چیزی ک ب داداشت سپردع ببینه تا چقد میتونه روش اعتماد کننه

ک داداشت امتخانشو بد پس داد وبدتر از اونم ک همون چیزیو ک نمیخواست کسی بفهمه مادرت ب همه جار زد

اگ واقعا نگران داداشتی ببشین خواهر برداری باهاس حرف بزن خودت زنی میدونی ی زن چی میخواد تو زندگیش با ی مرد همه اینارو بهش یاد بده بگو،بزار بدونه و بلد باشه زندگی مشترکو تا کمتر دعواشون بشه

بابا چرا بزرگش ميكنيد كه رويا خانم قهر كرده

كرده كه كرده دختري كه بخواد از روز اول اينكارا كنه فردا روز همش بحث داره 

كار بدي برادرت نكرده كه حالا بنده خدا از زبونش در رفته 

بهم بخوره نامزديش 

شما خانواده پسر هستيد چيزي واسه از دست دادن نداريد كه 

دختره كه ابروش ميره

واي چقدر دخترا لوس شدن 

😏😏😏واسه داداش من اگه بود كه بهش ميگفتم 

حالا بنده خدا مادرت برادرت يا خود شما نه فضولي نه دخالتي 

اصلا نميدونستيد چيا خريده حالا واسه ي كلمه حرفي قشقرق بپا كرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نامزد داداشم خودش گفته بود خودم کادو میکنم

شما ک پست اول گفتید داداشم گفته من نمیتونم ووووووو

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
دقیقا الان که دارن میبینن همه طرف نامزد برادرشون را گرفتن بازهم میگن مگر چی شده. من هم به جای رویا ...

قبول حق با شماست 

ولی اولا ما نمیدونستیم رویا ب داداشم گفته که نزاره ما ببینیم 

دوما آخرش که چی ما که میدیدم 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2728
نامزدش خیلی مغروره میدونم آشتی نمیکنه 

بهتر

اشتی نکنه.

من بودم اسم نامزدمم نمی اوردم دیگه

اعتمادی نیست به برادرتون

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
موضوع اینه خواهرا همینو به داداششون میگن اونم میره با یه گل اشتی میکنه ولی ته دلش اینه چقدر رویا حسا ...

ولی خدای قهر کردن رویا بچگونه نیست؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
اوله زندگیشه و اصن شاید خواسته با این چیزی ک ب داداشت سپردع ببینه تا چقد میتونه روش اعتماد کننه ک د ...

نه عزیزم

اینا عروس را مقصر میدونن همیشه

برادرشون عالم دهره

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2740
دیگه نباید دهن لق میبود

میترسم رویا دیگه نتونه بش اعتماد کنه

ببخشیدا..داداشتون قهر کردنی هم هست.قابل اعتماد هم نیست. چون حتی قهر زنشو به شما گفته ..همه حرفاشو گ ...

بخدا اون نگفت خودمون فهمیدم 

ولی خدای قهر کردن رویا بچگونه نیست؟ 

اگر اون بچه ست

شما که چند نفرید خیلی عاقل بودید مثلا

من جاي شما بودم الان به داداشم ميگفتم ما خوانواده شوهريم ميخوايم كادو كنيم خودمون 

الانم كادوهارو باز ميكردم خودم كادو ميگرفتم تا بفهمه كاغذ كادو ها عوض شده 

و شما همشو ديديد تا حساب كار بياد دستش دختره لوووس 

صد در صد دیگه نمیتونه... این خیلی اخلاق بدیه ک داداشت داره... واقعا برای یه زن هیچی بدتر از دهن لق بودن مردش نیست

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

دیگه اون دست برادرتونه ک میتونه اعتماد دوباره اش رو جلب کنه یا نه

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2706