2737
2739
عنوان

با iui خیلی اذیت شدم 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام استاتر میشه بپرسم چندساعت بعد اچ سی جی ای یو ای شدید؟

سلام عزیز. من دوشنبه ۹شب hcg زدم امروز تا دکتر بیاد شد حدود ساعت۱۱

و من به دعای آدمها و به معجزه حدیث کسا ایمان دارم....
2728
اونایی که طبیعی باردار نمیشن یکی از روشهای بارداری در آزمایشگاه iui است

اهان‌، انشالا ک خدا ب همه منتظرا بچه سالم و صالح بده❤

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

ولی واقعا نمیخوام کسی رو بترسونم ولی اینکه یه چیزی درد داشته باشه یا نداشته باشه خیلی به آدمش، شرایط جسمیش و آستانه دردش بستگی داره.

من تو ماه رمضون زبان روزه رفتم عکس رنگی گرفتم به نظرم درد خیلی قابل تحملی داشت بعدشم بدون هیچ مشکلی پاشدم رفتم خونه ولی امروز بابت iui خیلی اذیت شدم

خیلیا هستن شرایطشون کاملا بر عکس منه. سر عکس رنگی خیلی درد احساس کردن ولی تو iui هیچی نفهمیدن

2738
نه متاسفانه.من حدود یکسال و خورده پیش سقط داشتم.قبلش ی دختر داشتم.اصلا فک نمی‌کردم انسداد داشته باشم

منم یه دختر دارم و واسه دومی به مشکل خوردم😣

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
ولی واقعا نمیخوام کسی رو بترسونم ولی اینکه یه چیزی درد داشته باشه یا نداشته باشه خیلی به آدمش، شرایط ...

من برای عکس رنگی مردم وزنده شدم ولی برای آی یو آی اصلا احساسش نکردم مثل یه معاینه ساده بود

چه خبره من با تعیین جنسیت یک و نیم تومن شد  تو تعیین جنسیت هم کردی؟

من با تعیین جنسیت یک و نهصد. کلی هم پول سونوگرافی و آزمایش خون و دوبار سونوگرافی دادم

2706