2733
2739
عنوان

ملت یاری کنین من دماغ عمل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 62 پست
من ۲ هفته اس گوشمو عمل زیبایی کردم، آقاجونم اومد جلو چشمام خیلیی حالم بده هی میگم این چه کاری بود ...

مگه گوش عمل زیبایی میشه؟ 

الــهے حــاجـــت دݪتــون بـــا حڪمت خــدا یڪے بـــاشهـ❤

من هركاري واسه خوشحال تر شدن و خشكل تر شدنم باشه ميكنم چون خيلي خودم دوست دارم. تو اونجوري خودت دوست داري يكيم اينجوري

بحث بحث سليقت به اجبار حرف كسي نبوده ك.....پس يكم گستره ديد داشته باشيد

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارای سجام و ایناشا هم کردی  چون اگه آزاد نشده باشه نمی تونی بفروشی

نه فقط گزینه مستقیم رو زدم 

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒
2728
من چون بچه چهارمم ندارم 😔😔

چ ربطی داره شوهر منم بچه چهارمه

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒
میشه بگی ارزش سهام همسرت چقدر بوده و چقد پول دادن بهتون؟

ارزش سهام ۵۰۰ تومانی بود بانک انصار فروخت ۴ میلیون واریز کردن .ایشون خرداد فروختن سهام ارزون تر بود الان تا ۵ ونیم میشه مبلغش

2738
من هركاري واسه خوشحال تر شدن و خشكل تر شدنم باشه ميكنم چون خيلي خودم دوست دارم. تو اونجوري خودت دوست ...

الان من تنها عیبم بینه همه میگن خیلی خوشکلی حیفه بینیت خراب کرده رو صورتت عمل کنی چی میشی ولی دختر کو پول چقدم گرون🤦‍♀️

الــهے حــاجـــت دݪتــون بـــا حڪمت خــدا یڪے بـــاشهـ❤
من هركاري واسه خوشحال تر شدن و خشكل تر شدنم باشه ميكنم چون خيلي خودم دوست دارم. تو اونجوري خودت دوست ...

واقعا بگو حالا مگ من پرسیدم عمل کنم یا ن 

من فقط سوال کردم چجوری بفروشم همین

واقعا بگو حالا مگ من پرسیدم عمل کنم یا ن  من فقط سوال کردم چجوری بفروشم همین

ميترسن  تنها بازمانده دماغ فابريكا باشن

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
ارزش سهام ۵۰۰ تومانی بود بانک انصار فروخت ۴ میلیون واریز کردن .ایشون خرداد فروختن سهام ارزون تر بود ...

از یکشنبه میتونیم ۶۰ درصد بفروشیم پس فک کنم ۱۰ تومنی بدن بمون

ع؟ چجور گفتن ب بچه چهارمی نمیدن پس

ن بابا من خودم کلا نداریم خانوادگی اما شوهرم بچه ۴ داره

2706