2737
2734
عنوان

اونایی که کرونا گرفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 4116 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته فقط باید قرنطینه شید که کسی مبتلا نشه همه مثل ماها خفیف نمیگیرن راهی بیمارستان و خدای نکرده ...

چجوریه تو بعضی ها علایمش بدتره بعصی ها خفیفه ادم مبترسه

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
اره اصلا ادم امیدشو ازدست بده نگران بشه کلا ازبین میره .من خودم اولش اونجور بودم اما بعد ی دل سیر گر ...

من و همسرم با داشتن یه پسر ۱۱ ساله تو خونه بودیم و جفتمون الوده شده بودیم 

مادر و پدرم هم شهر دیگه با فاصله چند روز بعد ما مثبت شده بودن 

چون مامانم اسم داره و مقداری از حجم ریه اش رو از دست داده واقعا براش می ترسیدم اما خدا رو شکر سبک گرفت و سرفه نداشت مدام بهشون روحیه میدادم 

همسرم هم مدام به من روحیه میداد که چیزی نیست اما تازه اعتراف کرده بعد درگیر شدن ریه هام ترسیده بوده چون من بیماری قلبی دارم 

.خدارو شکر تموم شد 

2731
من و همسرم با داشتن یه پسر ۱۱ ساله تو خونه بودیم و جفتمون الوده شده بودیم  مادر و پدرم هم شهر ...

عزیزم ببخشید شما مدل شدید گرفتین بعد بهبودی باید چندروز قرنطینه باشی ؟ 

این قرنطینه که میگن باید بعد بهبودی شروع بشه درسته ؟ وقتی علایم از بین رفت درسته؟

2738
اره اصلا ادم امیدشو ازدست بده نگران بشه کلا ازبین میره .من خودم اولش اونجور بودم اما بعد ی دل سیر گر ...

قرنطینه بعد از بهبودی کامل شروع میشه ؟ وقتی شخص کاملا سالم شد باید قرنطینش شروع بشه؟ اگه قرنطینه نکنه امکان انتقالش هست؟

میگن چه برای پیشگیری چه درمان باید هر روز ویتامین سی بخوریم و گوجه کبابی و مویز و پوست مرکبات

در موقع اسهال هم مصرف مایعات خنک و آب زرشک خنک و قدع ویتامین سی تا رفع اسهال و دوباره مصرف ویتامین سی، در هر حالتی هم نخوردن ویتامین دی و کلسیم و محدود کردن لبنیات

در کرونا باید مصرف لبنیات و ویتامین دی کلا قطع بشه 

ویتامین دی که کلا باید فراموش بشه 

اینا روش درمانی خانم دکتر محمدپور هستن که جواب داده  

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2706