2737
2739
عنوان

اونایی که کرونا گرفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 4116 بازدید | 114 پست
اونایی که کرونا شون مثبت می شه بعد از این که حالشون خوب شد تا چند روز می تونن ناقل باشن؟

دوهفته

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پدر من فقط ی مقدار دل درد داشتن ولی مثبت بود و ریشونم آب آورده بود البته گفتن غیر تهاجمیشو گرفته

دکتر برای ریه هاشون چه دارویی داده بود

دوستای گلم میشه برای سلامتی  و خوشبخت شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنید انشالله عاقبت بخیر بشید 
اونایی که کرونا شون مثبت می شه بعد از این که حالشون خوب شد تا چند روز می تونن ناقل باشن؟

دکتر به من گفت ۱۴ روز بعد رفع کامل علایم هم ناقل حساب میشی 

من سنگین و سخت گرفتم 

همسرم سبک تر 

2740
درسته فقط باید قرنطینه شید که کسی مبتلا نشه همه مثل ماها خفیف نمیگیرن راهی بیمارستان و خدای نکرده ...

اره من که ۵ ماهه خدا شاهده قرنطینه هستم .برادر شوهرم دل دردو معده درد داشت به ما داد تو یه ساختمونیم البته آزمایش ندادیم ولی دکتر گفت این علائم هست

یعنی بعد دوهفته کسی که سالمه نزدیکشون باشه کرونا نمی گیره؟

نه دیگه میگن دوهفته بعد بهبودی یعنی از شروع علائم ۲۱ روز .

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
دکتر به من گفت ۱۴ روز بعد رفع کامل علایم هم ناقل حساب میشی  من سنگین و سخت گرفتم  همسرم ...

ای بابا هرکی ی چیزی میگه 

نه دیگه میگن دوهفته بعد بهبودی یعنی از شروع علائم ۲۱ روز .

همه ۱ هفته ای خوب نمیشنا 

من ۲۰ روز درگیر علایم بودم چون ریه ام درگیر شد 

امروز تازه ۱۴ روز قرنطبنه ام تموم شد کلا ۳۴ روز واسه من طول کشبده

2706