2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 124 پست
نمیدونم فک نکنم ولی😂

ای بابا من اصلا دیشب کلا تو فکرت بودما😂

اسم دختر من نفس و نیست دوست دارم 

پسرم نیکان نیهان 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااا چه تفکراتی.من بمیرمم کهنه بچه خاهرشوهرمو تن بچم نمیکنم.اح اح

کهنه چیه خانوم ،میگه بچش بیست روزه به دنیا اومده و حتمآ واسش کوچیک شده که مبخواد بده دیگه،بعدشم شما تن بچت نکن برو پول بیخودی بده به لباسایی که یه ماه دیگه تن بچت نمیشه باید بندازی بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 اگه یوقتی میده من چیکار کنم؟ روم نمیشه بگم ن

بگو براش خریدم.بذار یادگاری برات بمونه.خداییش خواهرشوهرم ک وسایل پسرشو بم میداد خوبه.اون یکی خواهرشوهرم منت میذاشت جای اون.موقعی ک باردار بودم بم گو اگ بچه‌ت پسر باشه نونت تو روغنه.دیگ چی میخوای فلانی وسایل پسرشو بت میده.بش گفتم تن خودم وشوهرم سالم باشه.هرچی نیاز باشه براش میگیریم...

بخدا انقد ذوق دارم بدونم جنسیتش چیه برم لباس بخرم براش

دقیقا همینطوره.پس خودتو کوچیک نکن با این کارا.بده به خودش و تشکر کن بگو همه چی براش خریدم و بازم میخرم.بزار دیگه ازین اشتباها نکنه

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
کهنه چیه خانوم ،میگه بچش بیست روزه به دنیا اومده و حتمآ واسش کوچیک شده که مبخواد بده دیگه،بعدشم شما ...

یه لباس 12تیکه داده بهم.ک نو فقط شلوار و بلوز تن بچش کرد دید کوچیکه داد بمن.بعد میگه لباسای دیگش کوچیک شد میدم بهت

والا من لباسای پسرم همشوخواهرشوهرم برده حالا اینکی میگی لباسایپ بیرونیای دخترت بده به دخترم باهم خوبیم خداروشکراون به من لباس میدن منم به اونا تازه من میدم به خواهرم اگه خواهرم میده به من اگه ببین میبرن خیلی قاطی میکنم خللصه😝😝😝😝😂😂😂

برای آرامشم دلم یه صلوات بفرستین😔😔🙏🙏
2738
کهنه چیه خانوم ،میگه بچش بیست روزه به دنیا اومده و حتمآ واسش کوچیک شده که مبخواد بده دیگه،بعدشم شما ...

شما هم کهنه ی این و اونو تنش کن و لذتشو ببر خانوم!

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

انقد الان لباس بچه گرونه که..من و جاریمم به هم لباس بچه هامونو میدیم.مگه چیه..الان همین جاریم که اولش خونه یه خوابه داشتن تو حومه شهر با دوتا بچه الان تو مرکز شهر خونه میلیاردی سه خوابه دارن با 4 تا بچه با ماشین فلان و...یه کم اولش سختی کشیدن ولی بعدش به همه چی رسیدن

چقدر تفکرات پوچ و منفی دارن بعضیا.همه میخوان خواهرشوهر و مادرشوهرشونو جر بدن اینجا😐😐😐 بدبخت داره لطف میکنه.بچه مریصی که نداره اینجوری میکنن😑😑😑حالا خودشون اگه بخوان به یکی لباس بدن طرف نگیره که واویلاس😐😐😐

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜

بنظر من چندتا تیکه نو بخر . ولی چیزهایی که خواهر شوهرت میده هم استفاده کنه

چه اشکالی داره.من هم خواهر شوهرم کلی لباس بهم دادو تا یک سال برای دختر لباس نخریدم. همه هم نو بودن

خودم هم یه عالمه لباس دادم به زن داداشم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

لباس هیچ بچه‌ای رو تن بچه‌ت نکن.همیشه خودت بخر.ولی وسایل دیگ مث کالسکه وکریروتخت اشکال نداره.من همه رو پس دادم.خودم برا پسرم سرویس چوب خریدم.تنها چیزی ک نگه داشتم از وسایلش تخت پارک بود ک نیازش داشتم نمیتونم پسرمو تو این سن تو اتاق خودش تنها بخوابونم

2706