2737
2739
عنوان

کمکم کنید😭

318 بازدید | 21 پست

سلام یک پسری منو میخواست از تو فامیل، پسر خوبی بود ولی من بهش حسی نداشتم

حالا رفته همون دانشگاهی که من ثبت نام کردم اونم ثبت نام کرده ، نمی‌دونم هدفش چیه درس خوندن یا هرچی

به احتمال زیاد امسال با هم یک دانشگاه باشیم، خیلی سخته باهم چشم تو چشم بخوایم بشیم

با اینکه آخرین بار گفت دیگه تموم شد هرچی بینمون بود و کاری بهت ندارم ولی می‌دونم خیلی غیرتی و تعصبیه

اگر ببینه با یک هم دانشگاهی پسر حرف میزنم نمی‌دونم واکنشش چیه

هم از تو چشم تو چشم شدن می‌خوام باهاش فرار کنم هم این مسئله که گفتم ممکنه اتفاق بیفته نمی‌دونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مث رماناست 

فک کن با همکلاسیت ک پسره داری حرف میزنه بیاد یه چک بخوابون تو کوشش و دست توروهم بگیره و ب زور سوار ماشینت کنه و ببره و تو گریه کنی و اونم بگه دوست داره و فقط مال خودشی و .....

یاخدا دوباره تاپیک زدی.

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2738

عاشق و مجنون ک نبوده ک خواستنِ ساده بوده اگه عاشق بود پیگیر میشد این ازین

دومن واقن چرا فک میکنی میخاد تو رو بپاد برا همین اون دانشگاه ثبت نام کرده؟:/

سومن اگه رفتار معقول تو دانشگاه داشته باشی نباید بترسی حرف زدن با همکلاسی هم هیچ ایرادی نداره

توهم نزنید لدفن

باتچکر

برای ازدواج خوبم صلوات میفرستی؟حاجت روا بشی😍💓 من رکم ولی دلسوز و مهربون و پر از تجربه پس از حرفام دلگیر نشو پند بگیر فرزندممم😁🎈
2706