2752
2734
هنوز خیلی زوده ایلیندا. زیاد به علایم فکر نکن. من اصلا فکر نمی کردم باردار باشم. همش فکر می کردم به خاطر اینه که می خوام پری بشم. اما نشدم. در حالی که منم اوایل که اقدام کرده بودمهمش دنبال علایم می گشتم اما هر ماه پری می شدم کلی غصه می خوردم. اما وقتی بی خیال شدم یهو شد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دور نافم تیر میکشید و بدنم خیلی درد میکررد و خوابم میومد...به نظرم خیلی به علائم توجه نکن ...من هنوزم علائم پری دارم که میگن طبیعیه
CafeMom Tickersمادرها اگه منطق داشتن مادر نمیشدند ، نمیشود با منطق انقدر عاشق بود !
2731
خواهش میکنم بچه ها اگه کسی سوال داره میتونه بپرسه مشکلی نداره اتفاقا خوشحال هم میشم شاید سوال ماهم باشه

قاصدک بسپر به خدا و برو ب ب بزن ایشالله که مثبت باشه
چشم عسلس جونم دیگه چه علایمی داشتی؟
 BabyFetus Ticker
2740
دیشب شوشو رفته بود یه کیت خارجی گرفته بود اجبار کرد منو که بزنم گفتم الان اگه منفی بشه استرس میگیرم و ناامید قبول نکرد منم زدم و متاسفانه منفی شد
ولی هنوز امیدوارم اخه دوشنبه دیگه موعد پریه
 BabyFetus Ticker
چییییییییییییییییییییی هنوز یه هفته تا پری مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ عزیزم بذار از موعد پریت بگذره اینطوری خودتو اذیت میکنی
CafeMom Tickersمادرها اگه منطق داشتن مادر نمیشدند ، نمیشود با منطق انقدر عاشق بود !