2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نینایی

بابامم همش اینجوری صدام میکنه

میرسه اون روزی ک توی تراس خونه خودمم دارم برگای زرد شمعدونی توی تراسو میچینم و بهشون اب میدم  یاد این روزام میفتم ک چقد دلگیر بودن ،چقد تنها بودم چقد التماستو کردم واسه داشتن این روزا صدای پسرم منو میکشه بیرون از فکرام، با خنده بهش نگاه میکنم میگه مامانی تلفن زده میگه نی نی خاله داره دنیا میاد از ته دلم میگم خدایا شکرت یعنی اون روزای پر از استرس تموم شدن#خدایا برایم خدایی کن

بین خودمون که انواع چرت و پرتا ! تو جمع خونوادگی اسممو, تو جمع رسمی خانوم + فامیلیم , یا خانم دکتر چون دانشجوی پزشکی ام , همیشه سر سفره کنار هم میشینیم برام غذا میکشه , یکم ببینه بیشتر کار کردم و بقیه کمک نکردن میاد میگه. بذار کمکت کنم , یا میگه تو بشین من برمیدارم , کلا همیشه باهم مشورت میکنیم حتی خونواده خودشم میدونن اگه کاری بگن بعش اول باید با من مشورت کنه بعد جواب بده بهشون کلا هوامو داره 

2740
تو خونه کلا هانی صدام میکنه اینجوری عادت کرده ولی تو جمع اسمم  از این لوس بازیا خوشش نمیاد&n ...

یه دوس پسر داشتم همش بم میگفت هانی...بیبی ...نمیدونم چرا چندشم میشد  بش گفتم وقتی میگی بیبی یاد ببعی میفتم میگف تو خیلی بی کلاسی  

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید
نمیدونم به خدا .دیوونه ایم.۸ساله بساطمون همینه.از خدامه اسممو بگه یا اسمشو بگم ولی انگار زبونم قفله

اشکال نداره عزیزم مادرشوهر منم اسم همسرشو هیچوقت نمیگه خواستم از شما بپرسم تا مشکلش رو حدس بزنم.بنظر من کم کم شروع کن اسمش یا حتی فامیلیش حتی عزیزم خالی بهش بگو اینجوری تا آخر اذیت میشین

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
ندارم ولی دوس دارم خوب صدام کنه هم تو جمع هم تو خلوتمون اگه یه روزی فقط اسممو صدا بزنه ناراحت میشم ا ...

به من تنها چیزی که انرژی مثبت میده اینه که اسمم به تنهایی صدا زده شه ، بدون هیچ پسوند و یا پیشوندی

اصلا اسمم و دوست ندارم و به هیچ عنوان نتونستم با اسمم رابطه برقرار کنم 

تنها دلیلی که می تونم بپذیرمش اینه که اسمم به تنهایی صدا زده شه و همسرم هم همین کار رو میکنن

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2706