2733
2739
کسی که میخواد خودکشی کنه به هیچکس نمیگه ...دنیا جهانبخت

یس یس😂😂😂منم حلال کنین برم بزنم از وسط خودمو دو نصف کنم دیگه سیر شدم از این دنیا

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکیو یادم میاد متاهل بود کنکوری بود درست افکارشما روداشت!!بااینکار دردت تموم نمیشه حل نمیشه فقط هم این اعتبارت تو این دنیارو خراب میکنی هم اون دنیاتو،ناامید نشو

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2740
قرص برنج گرفتم 100 هزار تومن ولی میتزسم خیلی درد بکشم

توووپ چقد گرون خب این همه روش

پولشو می‌دادی من ثواب داشت🙁🙁🙁

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin