2733
2739
چرا

چون هیچ چیز و هیچ کسی تو این دنیا ارزش اینکار رو نداره که تو بخاطر اونا بخواهی خودکشی کنی.هیچ ارزشی.

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسی فکر میکنه فقط خودش مشکل داره تو زندگشی نمیدونه که همه زندگیشون خار داره ولی بعضیا زندگیشونو از قسمت خار دستشون نمیگیرن

بری اونور تازه سختیات شروع میشع ارزو میکنی کع برگردی تو این دنیا

درهرصورت اختیار زندگیت دست خودتع به این فکر کن که واسه خیلیا عزیزی که حتی تو عقلت هم نمیگنجع

بمون و زندگیتو کن و از دید خوبش نگاه کنی زندگیت بهشت میشه

اگه هم رفتی سلام منو برسون مخصوصا به اونی که از همون لحظه ورودت مذاب داغ تو حلقت میکنع

﷽ __بِسمِ رَبِّ چشمهایَش  ❤۹۹/۹/۹ 

من کاری ندارم راست میگی دروغ میگی ولی کسایی که تو سختیای زندگی به جای این که صبور باشن و واسه خواستشون تلاش کنن به جاش خودکشیو انتخاب میکنن ادمای خیلی ضعیف و بی خودی هستن که شیطان تو وجودشون رخنه کرده 

مشکلات و سختی تو همه زندگیا هست برای همه ی ادمای کره زمین همین موقع هاست که خدا بنده هاشو امتحان میکنه 

اینو برای شما نگفتم کلی گفتم 

لوکیشن اصلی فقط بغلت❤❤

آخرش یه دارو ب من نگفتی و رفتی🤦‍♀️💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738