2733
2739
عنوان

وقتی بین چند نفر گیر افتادی😢

134 بازدید | 11 پست

تو عقد طولانی گیر افتادم

فعلا هم گزینه برم خونمون نیست

شوهرم و نق و ناله هاش از یه طرف

خانوادم که بهشون فشار میاد و نق و ناله دارن از رفت و امدها یه طرف

باید واسه امتحانام بخونم

مامانم هم بعد عمری داره انلاین درس میخونه و صبح تاشب پای کتابه

نه میتونم بگم سنی ازت گذشته ،چون ایرادی نداره و بهش افتخار میکنم

ولی منم درس دارم،و خیلی واجبه درسم

یه کم مسئولیتم بیشتر شده و نمیرسم بخونم

یعنی عذااابی میکشم

عاشق مامانت شدم😍😍😍😍😍

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق مامانت شدم😍😍😍😍😍

منم عاشقشم

ولی این روزها شدید احتیاج دارم یکی بگه همه چی با من

بخون و جمع کن زندگیت رو

و اون یه نفر خودش داره میخونه و من نصف کارهای اونم باید انجام بدم

2728

آفرین ب انگیزه مامانت

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
روزهایی که احتیاج دارم یکی بگه همه کارها با من فقط چند ماه بخون و زندگیت رو جمع کن! ولی اون یه نفر ...

عزیزم شما وظیفه خودته که کارتو بکنی نه مامانت،یه عمر برا شما زندگی کرده بزار حالا دیگه برا دل خودش زندگی کنه

منم عاشقشم ولی این روزها شدید احتیاج دارم یکی بگه همه چی با من بخون و جمع کن زندگیت رو و اون یه ن ...

عزیزم اگر منظورت از کارهای اون یعنی اشپزی و خانه داری هست باید بگم که وظیفش نبوده و تا الان فقط لطف کرده و شده وظیفش.

الان فقط تصمیم گرفته که کمی به فکر خودش باشه و برای زندگیش تلاشی بکنه و لذت ببره.

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2738