2737
2739
عنوان

دوستم از یه بچه نگهداری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هزینه صبحانه و ناهار و میوه چی؟با کیه؟ یا اصلا براشون فرق نمیکنه مهم نیست چطوریه؟

خورد و خوراک بچه اش مخصوصه خود مادره میاره واسه دوستم

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
2740

قیمت ندارم

ولی قیمت کنه و همون قیمت روز رو بگیره 

درسته خواهرشه ولی نگهداری بچست زحمت داره گلدون نیست ک بذاره ی گوشه

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

من که میگم خوب میگره فقط به دوستت حتما بگو اگر خونه اش سرامیکه فرشی چیزی پهن کنه بچه نخوره رو سرامبک اگر پله هم داره مواظبتش بیشتر کنه و اون کنج میز ها که تیزی داره رو ضرب گیر بزنه بچه های کوچوللو شیطونن و هنوز تعادل ندارن میخورن زمین

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
خوب خواهر زادشه...چه اشکالی داره

اشکال نداره ولی دوستم میگفت یکم کم میده

خواستم ببینم کسی تو اینجا همچین کاری کرده که بچه شو بسپاره دست فامیل چقدر حقوق میدن و اینا...

من که میگم خوب میگره فقط به دوستت حتما بگو اگر خونه اش سرامیکه فرشی چیزی پهن کنه بچه نخوره رو سرامبک ...

ممنون که گفتی ،اتفاقا بچه های خودش بزرگ شدن ،خیلی وقته بچه داری نکرده خخخخ