2733
2739
عنوان

دوستم از یه بچه نگهداری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 41 پست
پارسال ۶۰۰ بود امسال ۹۰۰ من از اداره کار پرسیدم

چند روز در هفته و هر روز چند ساعت؟

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ی برادرزاده شه عزیزم(دوستم خاله ی مامان بچه ست)

فکر میکنی بدون پول شوهر دوستم احازه میداد صد سال احازه نمیداد 

خواهرزاده ی دوستم گفته از بچه من مراقبت کن منم یه جیزی بهت میدم کمک خرجیت باشه اخه وضع دوستم خوب نیست و همه اطرافیانش اینو میدونن

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
اره ولی بچه رو خودشون میارن یا خودش میره تحویل میگیره هزینه رفت و آمد با کیه این مهمه 

مادر بچه ماشین داره خودش میاد میزاره و میاد میبره

پس با این اوصاف و اینکه همه چی هم که مادره میده . به نظرم خوب میگیره. مهد کودک چقدر میگیرن مگه؟

من نمیدونم فکر کنم با خورد و خوراک یه تومن بگیرن

چون کرونا هست مادربچه خیالش راحته که بچه رو میزاره پیش دوستم

2740
پارسال ۶۰۰ بود امسال ۹۰۰ من از اداره کار پرسیدم

کاش خانومهای شاغل همشون از اینکارا بکنن 

شغل خودم تو خونست و بچه گوچیک ندارم ولی اگه داشتم میزاشتم پیش فامیلی که خوب میشناسمش و یه پولی هم بهش میدادم...ثواب داره

ببخشید دوستت چند سالشه؟ تو خونه بچه هاش چند ساله هستن؟ 

دوستم 37 سالشه دو تا دختر 13 و 16 ساله داره 

بچه هم پسر هشت ماهه هستش،شوهر دوستم از صبح تا شب سرکاره

دوستم 37 سالشه دو تا دختر 13 و 16 ساله داره  بچه هم پسر هشت ماهه هستش،شوهر دوستم از صبح تا شب ...

به نظر من که دوستت باید راضی باشه چون با این سن که خودش بیرون نمیتونه کار کنه درآمد داشته باشه. بچه کسه دیگه ای رو هم که نمیتونه نگه داره اگر هم بچه دیگه ای پیدا کنه مسئولیتش 100 برابر بیشتره و ممکنه خدایی نکرده هر اتفاقی بیافته چون اونا غریبه هستن معلوم نیست چطور آدمی هستن. الانم تو خونش نشسته راحته هر کاری هم بخواد میتونه انجام بده. حالا اگه بتونه 1 تومن بگیره که واسش عالی میشه ولی اگه نشد به همین هم باید خیلی راضی باشه.