2737
2734

من یک ماهه که عقد کردم قبلشم 7 ماهی نامزد بودیم که البته زیاد همدیگرو نمیدیدیم هفته ای یک یا دوبار 

از قبل میشناختیم همو شناخت کافی ازهم داریم

تواین یک ماهی ک عفد کردیم هی مامان و بابام میگن وامت نیومد؟ 

بابام ک هی میگه کی میخوای بری شوخی و جدیشو نمیدونم اما من خیلی دلم مبشکنه

یا تا بامامانم بحثم میشه میگه ایشالا زودتر بری 

اصلا دختری نیستم که اذیتشون کنم نه تیپو قیافه جلف میزنم نه زیاد میرم بیرون تو خونه هم خیلی کمکشون میکنم

بااین که عقدیم اصلا اینجوری نیست که برم خونشون بمونم یا شب پیشش باشم بااینکه شوهرمه! 

بخاطر شرایط کروناهم عروسی نمیگیزیم و سالگرد ازدواجمون قرار شده جشن بگیریم

فقط کلیپ پر میکنیم

خیلی خیلی ار شرایطم ناراحتم و ناراضی هیچ خیری تو خونشون ندیدم الانم که انگار اضافیم و بچه مردمم همش میخوان بنذازنم بیرون

خیلی دلم گرفته از حرفاشون 

دلم نمیخواد دیگه ببینمشون😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه حساسی باباااا

من اینقدر نازک نارنجیم اگر این چیزارو بهم بگن ناراحت نمیشم

ببخشید ولی دغدغه ات مهم نیست.پدر مادر همیشه بچه هاشونو دوست دارن

خب بابای منم کلید کرده رو وامم

عزیزم منظوری ندارن یا عصبی میشن یاهرچی نمیگم حق نداری ناراحت شی ولی بیشتر خانواده ها همینطورین مثلا تابامامانم دعوا میکنم میگه امام رضا بگیرتت ازم یا میگه کی تورو میگیره اخه قلب عادیه ناراحت خودت نکن😂😍

2738

فقط خوشحال باش که میخوای بری و راحت شی!

برو سجده شکر بجا بیار

این چند ماهو تحمل و صبوری کن

ان شاء الله که خوشبخت باشی همیشه🤲❤

من چی بگم که تا یه سنی اجازه نمیدادن ازدواج کنم

حالاهم هر کسی میاد خودبخود نظرش در موردم منفی میشه

برام دعا کنید

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
نمیدونم چرا دخترای خوبو اذیت میکنن حالا اگ ول باشی دورت میگردن😐

اگه هزاربار لایکت کنم‌کمه

نه فقط هم تو خانواده

بلکه تو جامعه هم همینه

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2706