2733
2734
عنوان

فردا کنکور ارشد داریم بیاین ارشدیا

205 بازدید | 31 پست

چیکارکنیم؟ شیلد بزنیم؟ چقدر خوندین؟ دعا کنین قبول شم. روانشناسی ام

turk girl ملوسک ناناز و elim۷۳ سابق.     لطفا مهربون باشین.فمینیست بودن به معنی برتر بودن زن نیست به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اره نوشته اجباری من نمیدونم از کجا بگیرم 

منم نگرفتم واسه همه فکرنکنم بخوان اونایی که شک دارن کرونادارن بایدبگیرن

واسه سلامتی خواهرزادم صلوات بفرستیدهشت ماهشه دعاکنیدحضرت علی اصغرشفاش بده

چ دانشگاهی خوندین؟

چرا روانشناسی؟

اخه ب این رشته یکم علاقه دارم خواستم ازتون بپرسم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
چ دانشگاهی خوندین؟ چرا روانشناسی؟ اخه ب این رشته یکم علاقه دارم خواستم ازتون بپرسم

من پیام نور تبریز خوندم روانشناسی علاقه دارم ولی سخته

turk girl ملوسک ناناز و elim۷۳ سابق.     لطفا مهربون باشین.فمینیست بودن به معنی برتر بودن زن نیست به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد است.
منم خواهرم هم رشتته اما نمیره حتما شیلد بزن ایشالا موفق باشی    

چرا نمیره؟

بچه ها خواهشا یکی جواب بده هرچی توسایت ها نگاه میکنم فرم خوداطهاری رو پیدا نمیکنم کسی تونسته بگیره ن ...

عزیزم از کافینت بگیر. من کافینتی که کارت ورود جلسه گرفتم خودش داد خود اظهاریرو.

2706