2733
2739
احتمال زیاد بارداری اون موقع هنو لانه گزینی انجام نشده بوده 

ببخشین لانه گزینی چیه؟

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشقم بقیه علایمم بگم؟  بچه سمت راسته  پوست دستم خشک شده وزبر همش توتب میسوزم انگار به ج ...

من اکثر علایمت رو داشتم مخصوصا شجاع و نترس شدن رو

یعنی کاری رو اوایل بارداری م انجام دادم که 5 سال جراتش رو نداشتم   

یه پســر دارم شــاه نداره ... يه دختـر دارم تـا نداره ...
2731
من ده روز پیش تست زدم منفی شد ولی الان تست زدم مثبت شده...میترسم خوشحال بشم برم ازمایش باردارنباشم😭

بار اول چند روز از موعدت گذشته بود عزیزم که تستت منفی شد؟

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها
من اکثر علایمت رو داشتم مخصوصا شجاع و نترس شدن رو یعنی کاری رو اوایل بارداری م انجام دادم که 5 سال ...

اره منم ماه سوم زنداییم گفت بشین اونور چقد جاگرفتی پاشدم موهاشو کشیدم داییم وبچه هاشم نشسته بودن چون بارداربودم هیچکس هیچی نگفت خخخخ 

بچت چی بود؟؟؟ دختر

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...
اره منم ماه سوم زنداییم گفت بشین اونور چقد جاگرفتی پاشدم موهاشو کشیدم داییم وبچه هاشم نشسته بودن چون ...

نه پسر

من 5 سال بود میخواستم محل کارم رو عوض کنم ، می ترسیدم واقعا چون رئیسم زیراب زن بود

ولی شجاعتی بخرج دادم که نگو

با همشون درگیر شدم و خودمو نجات دادم

2738
فک کنم 15روز ..اصلا معلوم نیس

خب ازمایش بده عزیزم

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...
همش دراز کشیدم.حالت تهوع زیاد دارم.ترشی و شوری خیلی دوست دارم.از شیرینی جات بدم میاد.عاشق گوجه خام ه ...

من میگم دختره 😍😍

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
نه پسر من 5 سال بود میخواستم محل کارم رو عوض کنم ، می ترسیدم واقعا چون رئیسم زیراب زن بود ولی شجاع ...

منم ان تی گفته پسره ولی همش دلشوره دارم 

میشه علایم متفاوتت وبگی

این تایپک ها رو میبینم دلم خون میشه پری روز که یه روز مونده بود به موعدم بی بی  زدم مثبت شد چنان ذوقی کردم که دیروز صبح پری سر موقع اومد... بخاطر اون با همسرم از دیروز به مشکل خوردیم که چرا باردار نشدی... خدایا اخه چرا.... بخدا با بغض مینویسم 

عشقم بقیه علایمم بگم؟  بچه سمت راسته  پوست دستم خشک شده وزبر همش توتب میسوزم انگار به ج ...

من میگم واس تو پسره 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
منم ان تی گفته پسره ولی همش دلشوره دارم  میشه علایم متفاوتت وبگی

کاهش وزن داشتم تا ماه 4م

شکمم از اول کناره هاش خط افتاد و تیز شد

معده درد شدید داشتم

از بتام خیلی بالا بود

نوک سینه تیره

تیز و فرز شده بودم

شجاع شده بودم

2706