2733
2739
عنوان

لاغری

99 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها من میخوام پنج شش کیلو کم کنم از رژیم هم خوشم نمیاد!! هی اینو بخور اینو نخور!

میشه فقط با کم خوردن این مقدار وزن رو کم کنم؟

اخه من خیلی خوش خوراکم ماشالا!😁

از همه چی یه عالمه میخورم! 

دو روزه اراده کردم 

تو خونه نیم ساعت راه میرم

قند با چاییم نمیخورم 

یا غذامو کم کردم و دیگه هله و هوله الکی نمیخورم همش گشنه امه پیش خودم میگم جلو خودم رو بگیرم نخورم شاید معده ام عادت کنه!

همین فرمون رو برم جلو جواب میده به نظرتون؟

بعد هم اینکه پیاده روی چه موقعی از روز باشه بهتره و چند دقیقه باشه؟

کالری شماری بکن خو

منم ماشالاااا خیلییی زیاد میخوردم ولی الان شیش روزه کالری شماری میکنم راضیم😀😂

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کالری شماری بکن خو منم ماشالاااا خیلییی زیاد میخوردم ولی الان شیش روزه کالری شماری میکنم راضیم😀😂

البته هرروز نیم ساعت رقص سریع میکنم و ورزش قدرتی

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2731
2738
کی حوصله داره هر دقیقه گوشی بگیره دستش

من😀

سخته؟!

من هرروز یادم میمونه چی خوردم و چه مقدار فقط شب وقتی میخوام بخوابم توی مانکن مینویسم تمام

چجوری کالری شماری کنم ! 

مانکن رو از بازار نصب کن بعد هرچی میخوری یا ورزش میکنی اونجا بنویس

مرسییییی

خواهش میکنم😀✋❤

2706