2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بالااا بالاا بالای بالاتر😭 چاهای نفتم،فنای فناتر😐

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍

خدا لعنت کنه مادرشوهرو پدر شوهرمو عقد کردم طلا چهار صد بود همزمان خواهر شوهر ۴۰ سالمم باما عقد بود بهشون گفتم بیاید طلامو بردارید برکه نداشتن هیچی بهمم گفتن اومدی خونمون جهاز دخترمونو دیدی حسودی کردی بخدا هنوزم ربطشو نمیدونم ۳۰۰ میلیون دختره جهاز برد الان دوساله عقدم بازم نخریدن جدیدا میگن همینجوری برید سرخونتون طلا گرون شده میخوان اصلا نخرن 

2738
۱۱۲۰

😕 چ زیاد

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
خدا لعنت کنه مادرشوهرو پدر شوهرمو عقد کردم طلا چهار صد بود همزمان خواهر شوهر ۴۰ سالمم باما عقد بود ب ...

بگو شما حسودید نمیخواین من طلا داشته باشم شده طلای سبک بر دارن بی طلا نرو