2737
2734
عنوان

تاپیک فرازمینیا ترکید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 31 پست

دوستان مومن با دوستان دینمان انسانیت است درگیر شدن هرکدومش میگفتن نه من درس میگم🥴خو چی میشه یکیتون کوتا بیاد بگه عیسی به دینه خود موسی هم به دینه خود چیکار بهم داریناااا ک تاپیک به این خوبیو میترکونیداااا عی هی

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لعنتیا انگار نمیتونن جلو زبونشون رو بگیرن😏😑

واقعا ..هر جا بریم چن تا نخاله توش هس

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
دوستان مومن با دوستان دینمان انسانیت است درگیر شدن هرکدومش میگفتن نه من درس میگم🥴خو چی میشه یکیتون ...

مشکل اینجاست دوست عزیز که نمیتونن با منطق و صلح حرفاشون رو بزنن فقط میخوان بگن حرف ما درست تره شرط میبندم اینایی که اینقدر جوگیرانه عمل میکنن حتی یه کتاب در مورد دینشون نخوندن درست یا اونایی که میگن انسانیت اصلا از تمدن انسانیت و شعور و آگاهیش به دور هستند

🌚
2728
دوستان مومن با دوستان دینمان انسانیت است درگیر شدن هرکدومش میگفتن نه من درس میگم🥴خو چی میشه یکیتون ...

این از کمبود فرهنگ هاس ..از بی سوادی جامعمونه

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
مشکل اینجاست دوست عزیز که نمیتونن با منطق و صلح حرفاشون رو بزنن فقط میخوان بگن حرف ما درست تره شرط م ...

دقیقا ..مثه اون کاربری که نوشته بود افریدگار ما فرا زمینی هاس ...

دقیقا ..مثه اون کاربری که نوشته بود افریدگار ما فرا زمینی هاس ...

اینا دلیلش عدم آگاهی هست واقعا آدم هرچقدر مطالعه کنه بیشتر میفهمه هیچی بلد نیست من نمیدونم ی نفر با ی فیلم دیدن و چندتا مقاله نامعتبر خوندن چطور به خودش اجازه میده اظهار نظر کنه وقتی حتی خودشم هنوز آگاهیش کافی نیست

🌚
2738
اینا دلیلش عدم آگاهی هست واقعا آدم هرچقدر مطالعه کنه بیشتر میفهمه هیچی بلد نیست من نمیدونم ی نفر با ...

اره بخدا 

مشکل اینجاست دوست عزیز که نمیتونن با منطق و صلح حرفاشون رو بزنن فقط میخوان بگن حرف ما درست تره شرط م ...

نه والا آگاهیشونم خوب بود،ولی جوگیر رو عاره جوگیر شده بودن،دوطرف خوب جواب میدادن کلی خو نمیخواستن کم بیارن درنتیجه ترکوندن، هممون خدامون یکیه دیگه چ اهمیتی داره کدوم پیامبر به راه خدا کشوندمون ؟اصله کاری خدارول کردن چسیبیدن به یه چی دیگ

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2706