2733
2734
عنوان

به نظرتون سقط کنم؟😢

286 بازدید | 21 پست

دو هفته پیش رفتم سونو گفت بچه دوقلوعه و سن شون ۶ هفته و ۵ روزه اما قلب ندارن و سقط کن،

ولی من دو هفته صبر کردم و دیروز رفتم سونو یه جای دیگه گفت سن بچه ت ۶ هفته و ۵ روزه و اصلا رشد نکرده، گفتم سونو قبلی به من گفته دوقلوعه، گفت یه چیزی اون پایین مچاله شده احتمالا قل دوم بوده 

بچه ها چیکار کنم؟😭 فردا صبح وقت کورتاژ دارم به نظرتون برم یا بازم صبر کنم؟

امیدی هست؟!

مادرم میگه چون دوقلو همسان بودن جفت شون یکی بوده وقتی یکیشون مچاله شده پس دیگه ب اون یکی هم امیدی نیست

ختم ۴۰ روز زیارت عاشورا گرفتم تا نی نی سالم به دنیا بیاد☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صبر کن

منم بچه م ۸ هفته رفتم گفت ضربان نداره

یک ماه بعدش رفتم یعنی ۱۲ هفته برا ان تی گفت سالمه و مشکلی نداره

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738

دیگه هشت هفته ای ولی ترجیحا باید همون سونوگرافی میرفتی 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

گلم میشه حتما یک هفته این کارو انجام بدی باوضو 

بسم الله الرحمن ... ۷۸۶ بار باید گفت در هر روز 

به معجزه خدا امیدوار باش

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
صبر کن منم بچه م ۸ هفته رفتم گفت ضربان نداره یک ماه بعدش رفتم یعنی ۱۲ هفته برا ان تی گفت سالمه و م ...

اخه برا من گفت سنش همون ۶ هفته و ۵ روز مونده

در صورتی که الان باید ۹ هفته باشه

بچه شما هم رشد نکرده بود یا فقط قلبش ضربان نداشت؟

ختم ۴۰ روز زیارت عاشورا گرفتم تا نی نی سالم به دنیا بیاد☺️
2706