2737
2734

رژ ریمل خط چشم کانتور کانسیلر کرم پودر 

هرررچی  

قیمت حدودی هم بگین  

بیشتر از چه برندیه؟

ریمل هدی موجی کسی استفاده کرده؟ چطوره؟

عرزشی جماعت تو تاپیکم اظهارنظر نکنه

My

@پسر_شیک سابق من جنگجوی خوبیم💪😎اما صلحو دوسدارم😁                          ی نفرهس ک فراموش نمیکنم ولی باخاطره هاش خودمو              اروم میکنم 🙂باخاطره هاش میگذرونم🙃شکستن دل بزرگ ترین گناهه حق الناسه🙂خدا حق ادم عاشقو میگیره🙂🙂  دلت نلرزه راحت تری😶      ولی میبخشمت چون عاشقتم🙂  @پسر_شیک_سابق 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بی بی کرم فارماسی دفعه اخر ۷۵ گرفتم مدتهاست همینو میزنم فقط.راضیم ازش

مداد چشم بل که البته این سری عوض میکنم

ریمل ایزادورا ۱۲۰ که راضیم ازش ولی اینسری میخوام بیو بگیرم.تعریفشو زیاد شنیدم

رژ هم هرچی شد میزنم.این کل ارایش منه

هودا موجی فیکه فیک نخر

من تو ایران از برند های گلدن رز برای ریمل و رژلب.. دیورجنت کرم پودر.. این لی و لچیک رژلب.. مای پنکیک و رژلب و خط چشم.. پاریس خط چشم.. لیدو خط لب خرید کردم

برند های خارجی هم روولشن برای سایه.. بی اچ کازمتیک رژلب مایع.. فیزیشن فورمولا رژلب مایع.. لورامرسیه و الف ریمل خرید کردم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738