2737
2739
عنوان

منتظرا ی بچه بیاییییییییید

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 114 پست
اخ گفتی سفید برفی  این ک ب دیگران چی بگم  این سری گفتن نی نی دار نشدی بگم چی  دیگه ...

خجالت نکش عزیزم.... .بچه اوردن هنر نیست که .مطمعن باش اگه وقتش برسه بچه دار میشی ‌ب خدا توکل کن .استرسو از خودت دور کن ....باتمام وجود از خدا میخام دلتو شاد کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها بیایید هر روز شده ی صلوات هر دعایی هر سوره ای ک در توانتون بخونید صوابش برا منتظرا اللخصوص بچه های این تاپیک بدین

هر کی گفت تو اینجا بزاره و اعلام کنه ک فراموش نشه انگیزه بشه

خدا رو چ دیدی شاید ماه بعد یکیمون اعلام کرد ک باردار شده

2731
خجالت نکش عزیزم.... .بچه اوردن هنر نیست که .مطمعن باش اگه وقتش برسه بچه دار میشی ‌ب خدا توکل کن ...

اخ طعنه آدم داغون می‌کنه عزیز دلم دیدن اینکه همه اطرافیانت بچه دومشونوم آوردن و تو هنوز درگیر دارو و چله گرفتنی داغونت میکنه

اخ آره دلیت عزیزم ب خدا م هر ماه امید دارم هر ماه منتظرم هر ماه التماس میکنم در گاه خدا هر جا می‌ش ...

انگار هر چی بیشتر میخوای کمتر بهش میرسی 😑

شما دارویی چیزی مصرف میکنین ؟ 

پریودم منظمه ،من ماه قبل لترو خوردم فولی خوب داشتم اما ضخامت آندومترم کم بود دکترم بهم آمپول و دارویی نداد ، نشد 

این ماه کلومیفن خوردم روز ده پریودی دکتر سونو گفت فولی درست و حسابی نداری ، نمیدونی چه حالی شدم همونجا رو تخت اشکم دراومد ، الانم 1 هفته مونده به پری بی بی زدم منفی بود آخه یکی نیست بهم بگه بدبخت تو که سونو دادی دکتر ناامیدت کرد منتظر چی هستی 😔 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2738
انگار هر چی بیشتر میخوای کمتر بهش میرسی 😑 شما دارویی چیزی مصرف میکنین ؟  پریودم منظمه ،من ما ...

دورت بگردم من ناراحت نباش 

من همه چیم میگه نرمال مشکلمم همین 

ببین عزیزم هر روز سیاهدونه و عسل بخور برا فولی عالیه

فولی کوچیک علتش استرسم هست 

ک باید آروم باشیم 

عشقم این ماه دلتو بده خدا ازش بخا با تمام وجود منم برات دعا میکنم با تمام وجود 

خدایا ....ینی خواسته ی زیادیهههههه.......برهی تو که چیزی نیست ...کافیه ی نگاه بندازی ‌‌‌

سفید برفی جون امروز هر چند تا صلوات تونستی بگی یا هر دعایی ک ازش مراد گرفتی و خوندی ب نیت بقیه دوستان و من کوچیکت کفتی

اینجا میگی و اعلام کنی بشه انگیزه

2706