2733
2739
عنوان

منتظرا ی بچه بیاییییییییید

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 114 پست
خیر ببینی گلم تو دعاهات منم یاد کن شکرانه جون منم ب یادتم الهی همینجا همچون خبر بارداریمونو میزاریم

فدات شم عزیزم

حتما به یادت هستم

و برات دعا میکنم

انشالله که به زودی خبر بارداریت رو بشنوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما دلیل سقط چی بود؟ 

من بدون آمادگی و آزمایشات قبل از بارداری باردار شدم فقط با یه بار رابطه محافظت نشده ، بعدم کم کاری تیرویید و استرس داشتم نمیدونم دلیلش چی بود تو هفته هفتم سقط شد ، مال شما چی ؟ چند هفته بود ؟ 

من یک سال و نیم گذشته ، بعد الان چند ماهه تو اقدامم نمیشه ، کلی ویتامین و فولیک اسید هم میخورم 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2728
من بدون آمادگی و آزمایشات قبل از بارداری باردار شدم فقط با یه بار رابطه محافظت نشده ، بعدم کم کاری ت ...

منم. دقیقا مث شما شدم بعدم کم کاری تیروئید داشتم...من هشت هفته بودم. معلوم نشد چرا سقط شد

میشه برا مادر شدنم دعا کنی.ممنون
منم. دقیقا مث شما شدم بعدم کم کاری تیروئید داشتم...من هشت هفته بودم. معلوم نشد چرا سقط شد

ایشالا به زودی مامان میشیم هر دوتامون 🤲 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
 لاپاراسکوپی کردم...نه عکس رنگی موقع بیهوشی ازم گرفتن  .  سه ساله نازایی دارم

نه اینجوری نگو ایشالا مادر میشی عزیزم 😔

میتونم بپرسم لاپاراسکوپی برای چی انجام دادین ؟ 

2740