2737
2739
عنوان

عاشق مرد ۲۰ سال بزرگتر شدن🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 2155 بازدید | 156 پست
 ادم از سر نیاز جنسی عاشق نمیشه محض اطلاع

من که اینو نگفتم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اشتباهه محضه بعد چند سال که مجبور شدی از خیلی ازخاسته ها و هیجاناتت بگذری به خودت میای نکن عزیزم ک ...

خودشم خیلی اهل تفریح و ورزشه

ادمی هست که سنشو ببینی اصلا بهش نمیخوره

و استایلش به ۳۰ ساله ها میخوره

روح تازگی توش جریان داره

اشتباهه محضه بعد چند سال که مجبور شدی از خیلی ازخاسته ها و هیجاناتت بگذری به خودت میای نکن عزیزم ک ...

واقعااا 😢😢😢؟؟ 

یعنی نیازاشون با ما فرق داره 😩😩

خیلی بده 😞😞😓😓😓

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2738
خودشم خیلی اهل تفریح و ورزشه ادمی هست که سنشو ببینی اصلا بهش نمیخوره و استایلش به ۳۰ ساله ها میخور ...

عزیزم هرچقدر هم شور وجوانی داشته باشه یه جایی بازم این تفاوت خودشو نشون میده

توی فضای مجازی با چند تا دایرکت و ندیده نشناخته هم مگه میشه عاشق شد !!!!!!!!! الله اکبر قدرت خدارو ...

اوایلش خنده دار بود واسم

هر چی میخوای از این اوضاع خلاص شی بدتر توش کشیده میشی

نظر خودت در مورد این علاقه ت چیه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

نگفتی تخصصش چیه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706