2733
2734
عنوان

قرص ویتاگنوس برای آکنه

240 بازدید | 18 پست

سلام خانما من میتونم سرخود این قرص رو برای رفع جوش هام استفاده کنم؟؟بیشترچانه ام جوش میزنه و چندساله همینطور گرفتارجوش درصورتم هستم میگم شاید هورمونیع و با این قرص رفع شع امکانش هست آیا؟؟؟طریقه مصرفش چجوریه؟خواهشا بگید اگر کسی استفاده کرده....

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روزی دوتا باید بخوری نمیدونم عوارض دارع یا نه 

عوارض ک داره همین روزای اول فقط....بعد از روز سوم پریودی بخورم ببخشید؟؟

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
جوشات چ شکلیه؟  زیر پوستیه یا نه؟

آرع قرمز گوشتی بعضی هاهم سرسفید هستن ک جاشون گود میشه بعداز خوب شدن

آرع قرمز گوشتی بعضی هاهم سرسفید هستن ک جاشون گود میشه بعداز خوب شدن

بخور اکالیپتوس زیاد بده

بعدش سیب و پیاز رنده کن بذار رو صورتت

جوش شیرین خمیری درست کن بذار

اینا هفته ای ۳ تا ۴ بار

سه ماه مدام انجام بده 

نتیجه میگیری

2738
بخور اکالیپتوس زیاد بده بعدش سیب و پیاز رنده کن بذار رو صورتت جوش شیرین خمیری درست کن بذار اینا ه ...

یعنی قرص نخورم😐

درس یادم نمیاد ولی انگار نوشته بود تو پریودی هم اشکال نداره 🤔

😄باش مرسی گلم.....

خب گیاهی بهتره  اگه هورمونیه بهتره بدی ازمایش بدی از ریشه حلش کنی یه مدت قرص بخوری دوباره برم ...

آره همینطوره باید برم دکتر الان چندساله بخدا دیگ خسته شدم....فقط واسه این آزمایش ها دکتر پوست باید برم یا زنان و زایمان؟؟؟

2706