2733
2739
عنوان

کدبانوهای عزیز ناهار چی میخواید درست کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 134 پست

مامانم هیچی درست نکرد رفت سرکار. دارم از گرسنگی میمیرم 😆😆😆😆

حال صبحونه ام ندارم 😕😕😕

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیکار میکنید ماکارونیتون رنگش نارنجی رنگ میشه.

عزیزم مواد ماکارونی توش گوجه رنده شده و رب گوجه فراوان میریزم نکته مهم اینکه وقتی ماکارونی رو آبکش میکنم وقتی آب سرد ریختم مواد ماکارونی رو همون جا با ماکارونی مخلوط میکنم و لایه لایه نمیریزم

اللهم صل علی محمد و آل محمد
2740
مامانم هیچی درست نکرد رفت سرکار. دارم از گرسنگی میمیرم 😆😆😆😆 حال صبحونه ام ندارم 😕😕😕

مامانت رفته سرکار انتظار داشتی نهارم واست درست کنه؟😲😲

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

یکی از مشکلات اینروزهای دختران سرزمینم آماده کردن غذای روزانه اس

نمیدونم قدیما زنها چطوری هم دامداری میکردن هم میرفتن صحرا برای کشاورزی هم ده تا بچه بزرگ میکردن نون میپختن غذاشونم همیشه براه بود

آش دوغ😋☺

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
مامانت رفته سرکار انتظار داشتی نهارم واست درست کنه؟😲😲

همیشه درست میکنه. اعصابش خورده 😢😢😢

خودم یه چیزی درست میکنم 😉😉😉

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2706