2733
2734
عنوان

درد پریودی 😐

103 بازدید | 12 پست

سلام سلام دوسیا ، بچه ها من باید ۱۳ ام پریود میشدم دررش هم خفیف داشتم امروز دردش کمتره ، دمنوش زیره اینا هم خوردم نشدم ، رابطه مشکوک هم نداشتم و باکره هستم سریع هم قسمت نزدیک واژن تمیز می کردم،دیشب هم ماست و خیار خوردم الان درده هم ندارم چیکار کنم بنظرتون بشم؟

شیرازیا میگن دوستیا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر دوشیزه هستی که لازم نیست واژن رو تمیز کنی . کار خطرناک نکن 

اگر هر ماه عقب افتادگی پریود داری بهتره سونو بشی برای کیست . اگر فقط این ماه بوده دمنوش آویشن بخور . البته بنظرم برو‌ سونو 

2728
2738
من همیشه میرم عطاری دارو میگیرم تا دو روز بعد اکی میشم

داروی عطاری ۲ روز قبل ۲ تا لیوان خوردم هنوز نشدم من حس میکنم وقتی خیلی گرمی میخورم نمیاد، الان اصلا ترشح معمولی هم ندارم