2733
2739
عنوان

پسرم به شدت ترسو هست

120 بازدید | 10 پست

پسرم 9 ساله هستکه از خود نوزادی تا حالا ترسو هست از هر چیزی میترسه مثلا شیر خواره که بود از  برعکس بالا سرش ایستادن  بوق ماشین صدای بلند میترسید حالا از چیز های ساده .  مثل آدم هایی که سرطان دارن یا اجرای شعبده بازی برنامه عصر جدید .

هرچی توضیح دادم مامان حقه هست فیلم حقه ها رو نشون دادم  اثر نکرده . با خواهر 15 سالش توی یه اتاق هست التماس میکنه تو نخواب من خوابم بره ! چراغها روشن باشه تازه 3 صبح اتوما تیک تو بغل باباش میره .با سرعت دستشویی میره میاد ، یک لحظه تنها نمی مونه  با مشاور حرف زدم گفت به روی خودت نیار میترسه محیط جورجور راهم کن که دلش میخواد خودش ترک میکنه . ولی بد تر شده  

تعداد رای : 1
نظرسنجی
.
1
100%
.
0
0%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الهی طفلک.خودشم اذیته الان 😞😞

دیشب دختر 2 سالم که خوابید پاشدم آب بخورم دیدم داره دم اتاقش کشیک میده من بخوابم بیاد بغل باباش !

به خواطر اینکه شب رفت آمدش دختر کوچیکم بیدار نکنه باباش تو حال جدا میخوابه 

از چیزی نترسوندینش  

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘
2738

برای مدرسه رفتنش بد بختی داشتم  مجبور شدم پایه تدریسم عوض کنم  با خودم بیاد کلاسم . یکم بهتر شد اما کرونا که اومده دوباره داره بد تر میشه فاجعه این هست که داره کم کم مثل دختر ها واکنش نشون میده مثلا کار خونه رو طوری انجام میده که دخترم به پاش نمی رسه تازه میگه بافتنی یادم بده😕 

ببین من خودم راهنمایی که بودم ترس شدید داشتم و بخاطرش تا نصف شب خوابم نمیبرد. حتما باید لامپها روشن می بود و حتی نصف شب مامانمو بیدار میکردم ساعت 4-3 و الکی میگفتم گرسنمه بهم صبحونه بده. فقط برای اینکه بیدار بشه که من نترسم. خیلی دوران بدی بود. شهرمون کوچیک بود و بیست سال قبل مشاور هم نداشت. خلاصه من مشاور نرفتم و با این ترس سر کردم ولی شما حتما پیگیر وضع پسرت باش. اگه مشاورش کاربلد نیست فوری عوضش کن. توی این شرایط کرونا میتونی از سایت دکتر ساینا هم اینترنتی یا تلفنی مشاوره بگیری