2737
2739

بچه ها خواهر شوهرم الان 5 ساله عقده قرار بود امسال عروسی کنه که کرونا اومد و نمیشه از طرفی معلوم نیست کرونا کی تموم شه 

با شوهرش میخوان بدون مجلس برن سر خونه زندگیشون مادرش نمیذاره میگه مگه بیوه ای؟! بیوه ها اینطوری عروسی میکنن😑

خواهر شوهرمم میگه 5 ساله نامزدم خسته شدم معلومم نیست کرونا کی تموم شه عروسی بگیریم

گفتم وا مادر این چ حرفیه الان جوونا اکثرا بدون مراسم میرن سر خونه زندگیشون به خاطر کرونا 

حرف حرف خودشه اصلا دل دخترش براش مهم نیست 

خواهر شوهرمم خیلی ناراحته میگه دیگه تحمل این شرایط برام سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حرف مادرشوهرتون اشتباهه اما مبادا شما چیزی بهشون بگی اونا مادر و دخترن همه چیو فراموش میکنن خدایی نک ...

نه بابا چکارشون دارم من کلاه خودمو بگیرم باد نبره 😂😂😂

من چه کرونا باشه چه نباشه اصلا مراسم نمیگیرم بیوه هم نیستم دخترم 20 سالمه نامزدمم به هیچ عنوان مشکل مالی نداره، این تصمیمو خودم گرفتم

میتونی از من تقلید کنی🙃ولی شک نکن تُ هیچوقت نمیتونی من باشی
2738

اصلا بگو چرا ۵ سال

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2706