2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی ،تنش سلامت باشه

راستی یه سوال واسه یه دختر چهار پنج ساله هدیه چی بخرم تولدش نیستااا ،فقط میخوام خوشحالش کنم بتظرت چی دوست دارن مثلا دختر گل خودت چی دوست داره؟؟ تا چهل پنجاه تومن

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
2728

تولدش مبارک یه عکس از نزدیکتر داری ؟ 😍😍

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
تولدش مبارک یه عکس از نزدیکتر داری ؟ 😍😍

دارم عزیزم ولی تو گوشی خودم نیست با گوشی داداشم عکس گرفتیم همین گوشی خودم بود

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍
2738
مبارکش باشه ات شاءالله عمر با عزت داشته باشه منم امسالی تولد خیلی ساده برای دخترم گرفتم

مبارکش باشه عریزم  اره منم مهم اینه خوشحال بشن

دارم عزیزم ولی تو گوشی خودم نیست با گوشی داداشم عکس گرفتیم همین گوشی خودم بود

اشکال نداره 

خیلی شیرینه 😍😍

ان شاالله تولد ۱۲۰ سالگیش 😍😍

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
بسلامتی ،تنش سلامت باشه راستی یه سوال واسه یه دختر چهار پنج ساله هدیه چی بخرم تولدش نیستااا ،فقط می ...

دختر من بیشتر عروسک دوس داره البته لباسم براش میخرم خوشحال میشه 

دختر من بیشتر عروسک دوس داره البته لباسم براش میخرم خوشحال میشه 

عروسک چهل پنجاه تومنی هست ؟؟؟ اخه دختر من بزرگ شده خیلی وقته خبری از لوازم بچه ندارم

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
عروسک چهل پنجاه تومنی هست ؟؟؟ اخه دختر من بزرگ شده خیلی وقته خبری از لوازم بچه ندارم

آره اما جالب نیستن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜