2733
2734
عنوان

کیا زندگیشون داغونه ولی نمیذارن کسی بفهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 2521 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومد8ماه تحمل کردم نگفتم اما فوضولی بعضیا و سرک کشیدنشون باعث شد بگم الانم مشکلم حل شده میگم کاش هیچوقت بهشون نمیگفتم چون کل فامیلمون خبردار شدن بیخود وبی جهت!هیچوقت نذارید کسی مشکلاتتون رو بفهمه اینجوری هرکس یه دخالتی میکنه کمک که نمیکنن الحمدلله فقط اختلاف رو بیشتر میکنن

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2731

هرکی بگه تو زندگیم هیچ مشکلی ندارم دروغ گفته، تا حدی کارش درسته چون درست نیس اینکه همه از مشکلاتت خبر داشته باشن، البته من خودم اصلا آدم توداری نیسم 😐😁

ما یک فامیل داریم واسه اینکه چشمش نکنن همش ناله میکنه 😏😒

خدایا شکرت💜
2738
تو دوستان و اقوام ما دو سه تا جدایی بوده که همه تازه بعد از جدایی فهمیدیم ،تازه اون موقع هم در حد یه ...

من چند سال باهرمدل اخلاق شوهرم آبروداری کردم و چیزی به احدی نگفتم...اما بعد فهمیدم اون زیرزیرکی به نفع خودش همه دعواهامونو میگفته،تااینکه بهم خیانت کرد و نتونستم تحمل کنم و همه عالمو آدمو خبردار کردم...پشیمونم ولی چه میشه کرد...

کاش تورو از روز اول مث امروز میشناختم😔

من 😪 دو ساله طلاق گرفتم بعد یک سال فامیلا فهمیدن به کسی نگفته بودم ،یه خانه جدا گرفتم کار میکنم خرج خودم و بدم واقعا از نظر مالی بهم فشار میاد الانم سر کارم ،ترس از اینده دیونم کرده زندگیم همش پر از استرس ه از سال ۹۲ که با اون ادم اشعال عقد کردم تا الان یه روز خوش،ندیدم درسته خونه بابام خوب نبود اما از نطر مالی مرفه بودم واقعا دارم کم میارم 

من روزای خیلیییی سخنی گذروندم اما نذاشتم کسی بفهمه روزایی که حتی پول نون نداشتم ضایعات جمع کردم فروختم😔😔

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
من چند سال باهرمدل اخلاق شوهرم آبروداری کردم و چیزی به احدی نگفتم...اما بعد فهمیدم اون زیرزیرکی به ن ...

امضاتون از اون ترانه عروسک هست ؟ 

(باید از تو میگذشتم...اما افسوس نتونستم )؟

زندگی منم ههر کی از بیرون میبینه حسرت میخوره . اما مشکل ناباروری داریم که به همه میگم بچه نمیخوام اینطوری آزاد و راحتم .. از لحاظ مادی خیلی در تنگنا شدیم و با سیلی صورتمون رو سرخ نگه میداریم همه میگن خوشبحالم که همسرم وضعش خوبه 😢 از درون داغونیم سر مشکل ناباروریمون خیلی افسردگی دادم و مثه قبل باهم خوب نیستیم

اصلا درست نیست آدم زندگیشو بی اندازه تو دهن مردم که بشه نقل خونشون 😉

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
2706