2737
2734
عنوان

بچه ها استرس گرفتم بتام بالاعه ایا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 31 پست
منم روز بعد موعودم ۱۰۰۰بودم  حالا چون شما قبلش گرفتی ترسیدی

خب پس خطری نبوده؟؟ببین انقدر تو دلمو خالی کرد ی بنده خدا از استرس همش بیدارم زودتر برم دکتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پس خطری نبوده؟؟ببین انقدر تو دلمو خالی کرد ی بنده خدا از استرس همش بیدارم زودتر برم دکتر 

ن تکرارشم نکردم اگ خونزیزی دردای شدید نداری اصلا نیاز ب دکتر نیس بنظرم فقط ۴۸ساغت دیگه ازمایشتو تکرار کن واگ خدانکرده غیر طبیعی رفتع بود بالا برو دکتر

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
فدای تو عزیزدلم  ن آخه قرص مصرف نکردم  وای خیلی حالم بده میترسم 🤐🤐🤐

خدا نکنه

به چیزای خوب فکرکنید😊

مثل منکه باوجود بی بی منفی فکرمیکنم باردارم😑

دیشب به شوهرم میگفتم من تو دلم نی نی دارم😅

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
2731
افت نکرده آخه ی نفر تو دلمو خالی کرد گف بتات بالاعه باید بری دکتر ممکنه خیلی باشه اصن بچه نباشه  ...

واااا چ حرفا

من ابجیم هزاروخورده ای بود

الان پسرش ۳سالشه

توروخدا تو این دوران حساست با ادمای نفهم حرف نزن

منم ۴روز ب پری بیبیم مثبت شد رفتم ازمایش بتام۲۰۴‌بود 

تو همون ازمایشگاه یکی بم گفت بتات پایینه،ترسیدم

باز یکی دیگه بهمگفت عدد بتات کمه ممکنه خارج رحم باشه

خیییلی ترسیدم

دکترم گفت عزیزم هییییچ مشکلی نیس و خداروشکر همه چی نرماله

فقط با ادمایی ک ته دلتو خالی میکنن هم کلام نشو 

میگه الان الکی خودت رو همه چی حساس هستی باز یکیم بیاد بدترش کنه نابود میکنی خودتو

بابت همه چی ازت ممنونم خداجون

واااا عزیزم اصلا اصلا بتای بالا مشکلی نداره.یا دوقلوهه یا لقاح زود انجام شده..بتای پایین مشکل داره عزیزم..

افت نکرده آخه ی نفر تو دلمو خالی کرد گف بتات بالاعه باید بری دکتر ممکنه خیلی باشه اصن بچه نباشه  ...

چرت پرت گفته عامو ي چي فهميده نفهميده چجوري بگه

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2740
واااا چ حرفا من ابجیم هزاروخورده ای بود الان پسرش ۳سالشه توروخدا تو این دوران حساست با ادمای نفهم ...

راس میگی عزیزم ینی از صب ک این پیامو دیدم دست و پام شل شده 

هی میترسم فکرم ریخته بهم مرسی قربونت برم از راهنماییت حالم بهتر شد😘😘

راس میگی عزیزم ینی از صب ک این پیامو دیدم دست و پام شل شده  هی میترسم فکرم ریخته بهم مرسی قربو ...

ایجان دلم

اره آجی جون ب حرف هیچکس جز پزشکت اهمیت نده

الان چند وقتته؟ایشالا هف هفته ک شدی و صدای قلبشو شنیدی خیییلی اروم میشی😍😍😍

بابت همه چی ازت ممنونم خداجون

اصلا عددش بالا نیست من یه روز قبل موعدم بتام ۸۰۰ بود 

دکترم گفت همه چی خوبه الکی نگرانت کردن عزیزم 

☺️🤲🏼🙏🏼 خدايا كمك كن تا شور و ذوق يه چيزى رو داريم برسيم بهش نذار آرزوهامون از دهن بيوفته❤️
ایجان دلم اره آجی جون ب حرف هیچکس جز پزشکت اهمیت نده الان چند وقتته؟ایشالا هف هفته ک شدی و صدای قل ...

قربونت برم من عزیزم مرسی ایشالا دعا کن ک همه چی خوب پیش بره😘😘😘

واااا عزیزم اصلا اصلا بتای بالا مشکلی نداره.یا دوقلوهه یا لقاح زود انجام شده..بتای پایین مشکل داره ع ...

ایشالا عزیزدلم دعا کن چمیدونم از صب ک دیدم اون بنده خدا اینو گفت استرس گرفتم 

2706