2410
2553

همون ازمایشگاه رفتی؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

منم آخرین پریم 13 تیر بوده😭

ولی بی بیم منفی بود دیروز

امروزم 34 سیکلمم😭

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم آخرین پریم 13 تیر بوده😭 ولی بی بیم منفی بود دیروز امروزم 34 سیکلمم😭

عزیزدلم ایشالا خدا ی نبینی سالم میده بهت ب همین زودی 

من خیلی استرس دارم میترسم چیزی باشه 

اره عزیزم رفتم آزمایشگاه  خیلی استرس گرفتم

چیز نگران کننده ای نیس تازه رفته توخونت 

قبل ازمایش بی بی چکت مثبت بود؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
عزیزدلم ایشالا خدا ی نبینی سالم میده بهت ب همین زودی  من خیلی استرس دارم میترسم چیزی باشه  ...

يني چي بتات 954ک خوبه چجوري فهميدي افت کرده مگه دوبار ازمايش دادي؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2714
عزیزدلم ایشالا خدا ی نبینی سالم میده بهت ب همین زودی  من خیلی استرس دارم میترسم چیزی باشه  ...

خیلی ممنونم

ن ان شاءالله که خیره نگران نباشید

یه بار دیگه ازمایشتونو تکرار کنید

اصلا چرا فکرتون به سمت چیزای خوب نمیره😊

اصلا شاید دوقلوعه😍

قرص مصرف کردید؟

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
يني چي بتات 954ک خوبه چجوري فهميدي افت کرده مگه دوبار ازمايش دادي؟

افت نکرده آخه ی نفر تو دلمو خالی کرد گف بتات بالاعه باید بری دکتر ممکنه خیلی باشه اصن بچه نباشه 

دوباره ۴۸ساعت دیگه ازمایش بده 

خیلی ممنونم ن ان شاءالله که خیره نگران نباشید یه بار دیگه ازمایشتونو تکرار کنید اصلا چرا فکرتون ب ...

فدای تو عزیزدلم 

ن آخه قرص مصرف نکردم 

وای خیلی حالم بده میترسم 🤐🤐🤐

اره مثبت بوده  آخه بتام بالا نیس؟؟

منم روز بعد موعودم ۱۰۰۰بودم 

حالا چون شما قبلش گرفتی ترسیدی 

2706