2733
2739

تو خواب اگ تکونی میخوربد یا پاتونو صاف میکردید ،زیرشکمتون‌شدید تیر میکشید؟من از ترس سریع می شینم

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

سلام 

تو وقرآن خودتونو بذارین جای من😓

خودمو به ینفر معرفی کردم، ب یکی از اقوامامون

چون کاربریم ترکیده بود خیلی وقت نبودم اصلا حواسم برای تاپیکا نبود 

خواهش میکنم خواهش میکنم برای تاپیک هام گذارش بزنین 

خیلی میترسم 

لطفااااا

حالا اگه میشه تا ندیده تاپیکام ندیده خواآهش میکنم برا تاپیک هام گزارش بزنین

زیاد نیستن خواهش میکنم گذارش بزنین 

اگه زدین، لایکم کنین

خیلی ممنونممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام  تو وقرآن خودتونو بذارین جای من😓 خودمو به ینفر معرفی کردم، ب یکی از اقوامامون چون کارب ...

زدم دیگه.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
سلام  تو وقرآن خودتونو بذارین جای من😓 خودمو به ینفر معرفی کردم، ب یکی از اقوامامون چون کارب ...

سه تا مونده ک گزارش زدم ولی پاک نشده.بقیش پاک شد

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2738

اسی ب نظرم سریع ب دکترت بگو.فشارتم‌چک کن