2737
2734

خواب بودم الان از خواب پریدم!!بچه ها خواب دیدم یه زن سیاه پوستم!!!!حامله بودم یه دختر بزرگم داشتم!!شوهرم سفید پوست بود دردم گرفت خواستم بچرو بدنیا بیارم از خواب پریدم.بنظرتون تعبیر این خواب چیه!؟؟خیلی ذهنمو درگیر کرد بخدا خواب خیلی عجیبی بود 

خیره ایشالله

طوطی و کلاغ هردو زشت آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد... پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی! هرگز به خدا نگو چرااا؟

سلام 

تو وقرآن خودتونو بذارین جای من😓

خودمو به ینفر معرفی کردم، ب یکی از اقوامامون

چون کاربریم ترکیده بود خیلی وقت نبودم اصلا حواسم برای تاپیکا نبود 

خواهش میکنم خواهش میکنم برای تاپیک هام گذارش بزنین 

خیلی میترسم 

لطفااااا

حالا اگه میشه تا ندیده تاپیکام ندیده خواآهش میکنم برا تاپیک هام گزارش بزنین

زیاد نیستن خواهش میکنم گذارش بزنین 

اگه زدین، لایکم کنین

خیلی ممنونممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صدقه بده ایت الکرسي بخون

دیگه هم بهش فك نکن 

خیره انشالله

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
سلام  تو وقرآن خودتونو بذارین جای من😓 خودمو به ینفر معرفی کردم، ب یکی از اقوامامون چون کارب ...

بسه دیگه نیا تو تاپیک همه 

تاپیک بزن بگو قبلیا رو ریپ کنن

طوطی و کلاغ هردو زشت آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد... پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی! هرگز به خدا نگو چرااا؟
2740
چشن.ولی خیلی دوس دارم تعبیرشو بدونم احساس میکنم شاید همچین شخصی وجود  داره واقعا😟

یه خوابه دیگه ذهنتو درگیرش نکن گلي

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
چشن.ولی خیلی دوس دارم تعبیرشو بدونم احساس میکنم شاید همچین شخصی وجود  داره واقعا😟

منم همین احتمال رو میدم که چنین شخصی وجودداره 

یه گوشه دنیا 

ولی اینکه چرا اومده به خواب تو نمیدونم!

حتما صدقه بزار و برای آرامش همه دعاکن

به آرزوهایم قول رسیدن دادم😍